Абруста 21, к.с. Фунгіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Абруста 21, к.с. Фунгіцид - Agrobiz.net
1 575,17 грн. /шт В наличии
Абруста™ забезпечує висококласний захист від комплексу хвороб, таких як види септоріозу, види іржі, борошниста роса на пшениці та ячмені, а також піренофороз, ринхоспоріоз, рамуляріоз та інших плямистостей на ячмені. Абруста™ має профілактичну та лікувальну дію. Абруста™ володіє відмінним фізіологічним ефектом, а саме: сприяє якісному впливу на розвиток кореневої системи та надземної маси, підвищенню фотосинтетичної активності, покращенню засвоєння води та азотних добрив. Абруста™ є високо селективним фунгіцидом до зернових колосових культур. Абруста™ містить дві діючі речовини з різних хімічних класів, що запобігає розвитку резистентності.Механізм дії:Абруста™ має у своєму складі дві діючі речовини — пентіопірад та ципроконазол.Пентіопірад — діюча речовина з інноваційного класу піразол — карбоксамідів (SDHI). Інгібує фермент сукцинатдегідрогіназу (SDH), що призводить до пригнічення клітинного дихання. Пентіопірад порушує електронний транспорт в комплексі II мітохондріальної мембрани. Пентіопірад також позитивно впливає на розвиток рослини:забезпечує фізіологічний ефект;підвищує фотосинтетичну активність; покращує засвоєння азотних добрив;оптимізує використання вологи;покращує стійкість рослини до посушливих погодних умов.Пентіопірад характеризується потужною профілактичною та лікувальною дією, відмінним впливом на розвиток кореневої системи та надземної маси.Як результат — підвищення урожайності рослин навіть за відсутності хворобЦипроконазол — діюча речовина з класу триазолів. Інгібує синтез ергостерину (пригнічення реакції деметилування), порушуючи ріст гіфів та грибниці грибів.Ципроконазол має наступні особливості: забезпечує захисну та відмінну лікувальну дію; сприяє оздоровленню рослин;контролює розширений спектр збудників хвороб; є одним із триазолів з найдовшим періодом захисту; швидко поширюється у рослині.Характеризується довготривалим періодом дії та вираженою лікувальною дією.

рекомендується для захисту озимої та ярої пшениці, а також озимого та ярого ячменю в інтенсивних технологіях вирощування культур.
Новий механізм дії; Довготривалий період захисту (4 тижні і більше); Трансламінарний та системний рух на великі відстані; Проникнення через восковий наліт; Стійкість до змивання опадами через 1 годину після обробки; Захист нового приросту (необроблених листків); Позитивний вплив на розвиток надземної маси; Покращення розвитку кореневої системи; Більш ефективне використання вологи; Краще засвоєння мінеральних та органічних добрив рослиною.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует фунгициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Абруста 21, к.с. Фунгіцид: абруста 21, к.с. фунгіцид, купити абруста 21, фунгіциди, ціна абруста 21,