АКМ, тара - 5л. Регулятор росту рослин антиоксидантної дії., Тернополь

Последнее редактирование: 14.07.2015. Информация может быть не актуальна
АКМ, тара - 5л. Регулятор росту рослин антиоксидантної дії. - Agrobiz.net
184,38 грн. В наличии

«АКМ -напівсинтетичний плівкоутворювальний регулятор росту рослин антиоксидантної дії.

 

Призначення:

 

1) передпосівна обробка насіння: зернових і зернобобових культур, цукрових буряків, соняшнику, кукурудзи, гречки, проса, овочевих, баштанних та ін. культур.

2) обробка по вегетації спільно з пестицидами: зернові - фаза виходу в трубку, ріпак - фаза бутонізації, соняшник - 4 - 5 листочків, бобові - початок бутонізації, овочі - фаза 4-5 справжніх листочки, хміль - початок бутонізації.

 

«АКМ» - містить:

 

 

Різке загострення екологічної ситуація у світі в результаті антропогенного впливу, глобального потепління, нестабільності клімату вимагає нових технологічних підходів для вирішення проблеми адаптації рослин до цих негативних факторів. Тому актуальною проблемою є створення нових препаратів - адаптогенів, здатних підвищувати врожайність культур і якість продукції, зменшувати енерговитрати на її виробництво, які мають антиоксидантну дію.

 

Покращення адаптивних можливостей рослини сприяє оздоровленню, підтримці рівня врожайності при стресових впливах навколишнього середовища. Тих антиоксидантів, які знаходяться в клітці недостатньо для усунення стресу, тому введення додаткової кількості екзогенних антиоксидантів сприяє підвищенню адаптивних можливостей рослинної клітини.

 

Антиоксидантами називають речовини, які взаємодіють з вільними радикалами і тим самим обривають ланцюгові реакції,  гальмують окислення ліпідів і запобігають появі токсичних продуктів.

 

Що б уникнути вище перелічених проблем,  фірмою «Імпторгсервіс» спільно з кафедрою хімії Таврійського агротехнічного університету, м. Мелітополь, був розроблений напівсинтетичний плівкоутворювальний регулятор росту рослин, адаптоген з антиоксидантною дією «АКМ», який забезпечує підвищення польової схожості насіння, стійкість рослин до температурних стресів, продуктивності , врожайності та якості продукції.

 

Дістінол - малотоксичний комплексний препарат, що відноситься до групи сірковмісних антиоксидантів фенольного типу. Він стабілізує процеси перекисного окислення ліпідів шляхом стимулювання активності антиоксидантних ферментів і захисту основних клітинних атиоксидантів. Тобто модифікуючий ефект дістінола полягає в екзогенної індукції природної системи антиоксидантного захисту організму.

 

Використання «АКМ» в сучасні агротехнології при передпосівній обробці насіння та обробці по вегетації сприяє підвищенню продуктивності сільськогосподарських культур на 15-30 %%, покращенню якості продукції (збільшенні вмісту білку і клейковини в зерні пшениці, олії в насінні соняшнику, ріпаку та сої, цукру в коренеплодах).

 

Особливо актуальне застосування даного препарату в зонах ризикованого землеробства. Так як виникає необхідність стимуляції проростання насіння та підвищення потенційних можливостей опору рослин до несприятливих агрокліматичних умов.

Адаптація рослин до несприятливих умов зовнішнього середовища, в тому числі до низьких температур в значній мірі залежить від ефективності функціонування антиоксидантної системи контролюючої в клітинах рівень активних форм кисню.

Одна з основних проблем землеробства полягає в тому, що посіяне насіння не завжди здатне найкращим чином реалізувати генетичний потенціал продуктивності та врожайності сортів сільськогосподарських культур.

 

При тривалому зберіганні або неправильному зберіганні насіння відбуваються процеси старіння, а також різні інфекції, потрапляючи через мікротравми, призводять до зниження і втрати схожості, зниження продуктивності дорослих рослин. У механізмі старіння насіння провідна роль відводиться вільнорадикальному окисленню різних клітинних структур.

 

Для його уповільнення і використовують «АКМ».

 

Передпосівна обробка насіння соняшнику та сої препаратом «АКМ» стимулює процеси післязбирального  дозрівання насіння і сприяє зменшенню в вирощеному насінні вміст вільних жирних кислот, стабілізує процеси окислення. Після тривалого зберігання зерно, вирощене із застосуванням «АКМ» для протруювання відрізняється тим, що в ньому зберігаються краще каротиноїди, вітамін Е і особливо фосфоліпіди. Таке зерно зберігається довше і без втрати основних поживних речовин.

 

Передпосівна обробка насіння «АКМ» підвищує польову схожість в середньому на 15-32%, продуктивну кущистість до 36%, масу 1000 зерен на 14%,

 

Підвищує врожайність в середньому на 2-4 ц / га, зберігає якість і біологічну цінність масла, підвищує вміст клейковини до 2%, білка на 0,7%. В цілому, підвищує рівень, рентабельності на 12,8-16,1 %.

 

«АКМ» при передпосівній обробці насіння виконує функцію неспецифічного індуктора захисних функцій рослин, що призводить до підвищення їх стійкості до хвороб.

Спільне застосування АКМ з 50% нормою протруйника забезпечує захист від фітопатогенів на рівні повної норми.

 

Антиоксидантний ефект даного препарату проявляється насамперед, у захисті від переокислення основних тканинних біооксидантів. Він уповільнює руйнування цих біооксидантів в умовах низькотемпературного стресу, що позитивно впливає на виживаність проростків, попереджає зниження активності ферментів антиоксидантного захисту.

 

Застосування препарату «АКМ» по вегетації сприяє підвищенню стійкості рослин до несприятливих умов зовнішнього середовища;

 

- підсилює фотосинтетичну активність рослин, допомагаючи подолати затримки в розвитку;

- дозволяє рослині ефективніше використовувати власні гормони, які прискорюють вироблення рослинами гормонів росту;

- зміцнює стінки клітин рослини, підвищує при цьому природні бар’єри на шляху хвороб;

- підвищує ефективність застосування ЗЗР, дозволяючи знизити їх норми витрати;

 

Рослини накопичують більше вітамінів, токоферолів та ін. необхідних корисних речовин, а нітратів відповідно менше. За рахунок цього продукція виходить більш екологічно чистою.

 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

 

При температурі від мінус 40 ° С до плюс 40 ° С

 

ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ

 

Три роки з дня виготовлення в нерозкритій заводській упаковці.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ:

 

Перед протравленням насіннєвий матеріал повинен бути ретельно відчищений, і відкалібрований. Робочий розчин готується безпосередньо перед протравленням або обприскуванням.

 

Робочий розчин №1 на 1т насіння. норма робочого розчину становить 10л на 1 тонну:

-  в ємність протруювальної машини залити 8л води;

- додати протруйник (50% від рекомендованої норми);

- додати 200 мл. препарату «АКМ»;

- перемішати з додаванням води до об’єму рідини в 10л.

Розчин готовий до застосування!

 

Робочий розчин №2 на 1га. норма робочого розчину становить 300л на гектар:

- в ємність обприскувача залити 50л води;

- додати гербіцид або фунгіцид (80% від рекомендованої норми);

- додати 500 мл препарату «АКМ»;

- перемішати з додаванням води до об’єму рідини в 300л.

Розчин готовий до застосування!

 

ВСі РОБОЧІ РОЗЧИНИ ВИКОРИСТОВУВАТИ В

ПРОТЯГОМ ДОБИ.

 

РОБОЧИЙ РОЗЧИН №2 застосовується при температурі від +10 до + 25С

 

РОЗЧИН стійкий до вимивання ДОЩЕМ

 

СУМІСНІСТЬ

 

З усіма зареєстрованими в Україні агрохімікатами, бактеріальними препаратами, мікроелементами, пестицидами, крім лужних.

 

УПАКОВКА

 

Каністри ємністю 1 і 5 л.

Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Варианты поиска АКМ, тара - 5л. Регулятор росту рослин антиоксидантної дії.: акм регулятор роста, антиоксидант, защита растений, купити регулятор росту для рослин, обработки семян перед посевом, протруювання насіння, регулятор росту гречки, регулятор росту рослин акм, регулятори росту рослин, регуляторы роста, стимулятори росту рослин,