Альфа-Піралід, в.р. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Альфа-Піралід, в.р. Гербіцид - Agrobiz.net
1 045,09 грн. /шт В наличии
Альфа-Піралід завдяки системній дії легко проникає в рослину, в основ- ному через листя (частково через коріння), швидко поширюється всією рослиною, включаючи кореневу систему, блокує точки росту меристема- тичних тканин, зупиняє при цьому ріст бур’янів і спричиняє надалі повну їх загибель. Гербіцид № 1 для знищення осоту та його підвидів. Ефективний проти бур’янів родини айстрових, пасльонових, бобових, зонтичних та гречкових. Не утворює резистентних форм при тривалому застосуванні. Візуальні ознаки дії препарату проявляються через 4-7 дні, повна загибель бур’янів настає через 10–15 днів. Має широку вибірковість стосовно культурних рослин, що забезпечує ви- користання у захисті багатьох культур, що належать до різних таксономіч- них груп, таких як зернові колосові, кукурудза, цукрові буряки, ріпак, льон, цибуля тощо.
Альфа-Піралід ефективно діє в період активного росту бур’янів в інтервалі оптимальних температур від 10 до 25°С. Оптимальна фаза обробітку гірчаків – 2-4 листки. Решту однорічних бур’янів бажано обробляти на ранніх стадіях розвитку.Осоти, латуки, найбільш чутливі до препарату у фазі розетки – початку росту стебла. При застосуванні Альфа-Піраліду у високих дозах не рекомендується висівати на наступний рік зернобобові культури, соняшник. Не застосовуйте препарат, коли бур’яни перебувають у стресовому стані. Не рекомендуємо застосовувати Альфа-Піралід в бакових сумішах з препаратами на основі сульфонілсечовин, а також на посівах цукрових буряків у фазі сім’ядолей.
Післясходовий селективний гербіцид системної дії проти однорічних дводольних та баторічних коренепаросткових бур'янів
Швидка дія на бур’яни. Висока системність гербіциду дає йому змогу, проникаючи через листя, переноситись в точки росту коренів і кореневищ. Знищує надземну й кореневу систему. Очищає поля від осотів завдяки винятковій дії на види осоту практично в усі фази росту. Випадання опадів через 2 години не впливає на ефективність препарату.
Применение: для пшеницы
Производитель: Альфа Химгрупп
Страна производитель: Украина
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Альфа-Піралід, в.р. Гербіцид: альфа-піралід, в.р. гербіцид, гербіциди, купити альфа-піралід, ціна альфа-піралід,