Альфа-Стандарт, к.е. Фунгіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Альфа-Стандарт, к.е. Фунгіцид - Agrobiz.net
275,25 грн. /шт В наличии
АЛЬФА­СТАНДАРТ – універсальний системний фунгіцид захисної та кура­ тивної дії. Адсорбується через корені та зелене листя і транслокується по рослині. Захищає від інфекцій, які знаходяться всередині, а також на по­ верхні рослини. Фунгітоксична дія полягає в гальмуванні процесів ділення хвороботворних клітин. Властивості АЛЬФА­СТАНДАРТ належить до найефективніших препаратів проти збуд­ ників хвороб цукрових буряків: церкоспорозу та борошнистої роси. Ха­ рактеризується швидкою початковою дією і тривалим захисним періодом. Фунгіцид швидко проникає в рослину і перерозподіляється у ній, пере­ шкоджаючи зараженню інфекцією всередині і зовні. Препарат добре пе­ реноситься рослинами незалежно від стадії розвитку культури. Підвищує життєздатність рослин, проявляє профілактичну і превентивну дії, пригні­ чуючи захворювання в ранній фазі.
АЛЬФА­СТАНДАРТ захищає від хвороб профілактично або за появи пер­ших ознак. Щоб запобігти виникненню резистентності, рекомендується ро­тація з фунгіцидами різноманітних механізмів дії, якщо знадобиться про­вести багаторазові обробки протягом одного вегетаційного періоду. АЛЬФА­ СТАНДАРТ не справляє токсичної дії на бджіл і має лише слабкий токсичний < вплив на риб.Не можна допускати потрапляння препарату і залишків його робочого розчину, а також його порожньої тари до водоймищ. Препарат слід застосовувати в період вегетації при появі ознак хвороби. Необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослини, застосовуючи добре відрегульо­ване обладнання.
Системний фунгіцид захисної та куративної дії
Високоефективний захист проти широкого спектру хвороб. Відмінний контроль грибкових захворювань в різних кліматичних умовах. Має профілактичну та лікувальну дію, зупиняючи захворювання в ранній фазі. Висока біологічна ефективність. Простий в застосуванні. Має подовжений період захисної дії. Має швидку стоп-дію. Ефективний при одноразовому застосуванні. Відсутність фітотоксичності (добре переноситься рослинами незалежно від стадії розвитку культури). Високоекономічний - збільшення врожаю багаторазово окуповує витрати на обробку.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует фунгициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Альфа-Стандарт, к.е. Фунгіцид: альфа-стандарт, к.е. фунгіцид, купити альфа-стандарт, фунгіциди, ціна альфа-стандарт,