Альтерно, к.е.

21.06.2017    Средства защиты растений — Фунгициды    Киев
Альтерно, к.е. - Agrobiz.net
Цена: 1 109,25 грн. Под заказ

Описание

Два в одному: по листку та по цвітінню

Універсальний фунгіцид для застосування ранньої весни та під час цвітіння ріпаку. Новий фунгіцид групи препаратів бренду AgCelence® забезпечує надійний контроль хвороб та підвищує врожайність ріпаку.

 

Переваги препарату

 • найсильніший контроль альтернаріозу та фомозу
 • два способи дії для забезпечення довготривалого ефекту
 • покращує розвиток кореневої системи, що допомагає протистояти стресовим умовам
 • сприяє гілкуванню
 • помітний фізіологічний ефект
 • підвищена стійкість до стресів
 • рівномірність дозрівання

 

Характеристика Альтерно®

Спектр дії Боротьба з фомозом, циліндроспоріозом, льтернаріозом, склеротиніозом і сірою гниллю
Регуляція росту рослини • Зменшення вилягання культури
• Підвищення холодостійкості
Вплив на врожайність Збільшення врожайності навіть за відсутності хвороб
Терміни застосування • Весна – від початку видовження стебла до формування квіток ( ВВСН 31–58)
• Початок — середина цвітіння (BBCH 61–65)
Норма витрати препарату 0,5–1,0 л/га
Середня норма витрати 0,7 л/га
Норма витрати робочої рідини 100–400 л/га
Упаковка пластикові каністри 5 л
Термін зберігання 24 місяці

 

Поширення фомозу

Фомоз кореневої шийки та стебла є однією з найголовніших хвороб як озимого, так і ярого ріпаку в усьому світі. Враховуючи ступінь ураження, втрати врожаю можуть відрізнятися залежно від року та регіону, але в середньому становлять 10–20%.

Симптоми фомозу

Перші симптоми хвороби — плями світло-коричневого або білого кольору — можуть бути помітні вже на сім’ядолях і перших справжніх листках. На листі плями чорні (пікніди), містять конідії. Такі типові симптоми на листках характерні для Phoma lingam типу A. На відміну від нього, Phoma lingam типу В викликає менше темних плям, які, однак, мають неправильну форму і містять менше пікнід. Симптоми схожі із симптомами Alternaria на листі. Ранні інфекції можуть вже восени пошкодити гіпокотиль. Зазвичай збудник розвивається взимку на листі, поширюючись до кореневої шийки. Навесні перші ознаки з’являються на основі стебла — коричневі плями з конідіями. Якщо збудник проникає далі в стебло, воно стає ламким, збільшується ризик вилягання. L. maculans є більш руйнівним патогеном. L. biglobosa частіше уражає верхню частину стебла, викликаючи головним чином плями, але не спричинює зараження базальних стовбурових клітин.

Контроль фомозу

Щоб уникнути первинного інфікування, рослинні залишки на зараженому полі необхідно переорати. В описах сортів/гібридів зазначається рівень стійкості до фомозу, тож аби зменшити ризик ураження, рекомендується висівати більш стійкі сорти/гібриди. Використання інсектицидів проти ріпакових блішок також зменшує ризик ураження фомозом. Рішення про хімічну обробку може бути прийняте на підставі системних прогнозів, які враховують погодні умови і викидання аскоспор. Альтерно® є більш ефективним, коли його застосовують ближче до піку викиду аскоспор. У роки значного поширення фомозу найкращі результати дає дрібне внесення препарату.

Результати польових дослідів свідчать, що Альтерно® забезпечує відмінний контроль фомозу ріпаку за допомогою двох діючих речовин — піраклостробіну і метконазолу, що забезпечує кращу ефективність Альтерно® порівняно з іншими продуктами, представленими на ринку.

Весняне внесення, при випробуванні в 2011 р., призвело до зниження рівня захворюваності з 22,8% до 9,9% — за цим показником Альтерно® випереджає добре відомі фунгіциди-триазоли.

 

Підвищення врожайності ріпаку на дослідах

Обробка в ранній весняний період

Рання весна — це ідеальний час для застосування Альтерно®. Після перезимівлі озимі культури потребують заряду енергії та комплексного захисту від хвороб. За результатами досліду, проведеного у 2012 році, обробка Альтерно® у цей період підвищила врожайність на 9%.

 

Способи доставки
 • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
 • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует фунгициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Альтерно, к.е.: альтерно замовити фунгіциди к.е. купити фунгіциди фунгіциди ціна фунгіциди