Протруйник антал 5л, Киев

Последнее редактирование: 09.08.2017.
Протруйник антал 5л - Agrobiz.net
990,00 грн. В наличии

Антал – панацея від фітопатогенів на зернових

Антал трьохкомпонентний протруйник фунгіцидної дії.

Виробник компанія Нертус.

Він має у складі 3 діючі речовини: тіабендазол 80г/л, імазаліл 125 г/л тебуконазол 60г/л. За препаративною формою це текучий концентрат суспензії.

За способом проникнення препарат системної дії, який легко проникає у тканини рослини, і шкідливі організми, харчуються ними з соком.

Протруйник використовують для передпосівної обробки насіння зернових.

3 діючі речовини об’єднують в собі ефективний комплексний захист від дії фітопатогенів  на зернові колосові.

Тіабендазол відноситься до групи бензимідазолів, інгібує біосинтез нуклеїнових кислот ДНК і РНК, а також процеси дихання. Діюча речовина діє проти збудників сажкових хвороб, гельмінтоспоріозної та фузаріозної кореневих гнилей. Після 2-3 років застосування можлива поява високорезистентних грибів і різке зниження ефективності препарату.

Імазаліл є у складі групи похідні імідазолу. Діюча речовина пригнічує біосинтез стерину в мембранах клітин фітопатогена. Діє проти збудника гельмінтоспоріозної та фузаріозної гнилей, крім того має довгострокову дію проти аерогенной інфекції, що проявляється на ранніх етапах прояву – борошнистої роси.

Тебуконазол це група тріазоли. Порушує процес синтезу ергостеронів в мембранах фітопатогена, також діє на метаболізм, що є і є різницею від інших тріазолів. Спектр дії – сажкові хвороби, кореневі гнилі, септоріоз

У поєднанні цих трьох діючих речовин протруйник протидіє збудникам: Tilletia caries -  тверда сажка, Ustilago tririsi – летюча сажка, Bipolaris sorokiniana or Helmintosporium sativum – гельмінтоспоріозна коренева гниль, Fusarium culmorum – фузаріозна коренева гниль ефективно на рівні 90-98%,  ефективний проти снігової плісняви – Fusarim nivale, септоріоз – Septoria nodorum, борошниста роса – Erysiphe graminis, іржа – Puccinis на рівні 65-90%.

При використанні препарату норма витрати становить 0,3- 0,4 л/т на пшениці озимій та яменю ярому.

Норма витрати робочого розчину при проведенні захисного заходу становить 10л/т.

Використовуйте надійний протруйник у захисті ваших культур проти збудників хвороб, що забезпечить Вам сталий урожай та якість насінневого матеріалу.

 Антал

Характер действия: системные протравители
Особенности применения: гидрофобизация
Страна производитель: Венгрия
Производитель: Петерс енд Бург Лтд
Способы доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует протравители семян?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Протруйник антал 5л: антал, к.е. купити протруйник насіння, купити протруйники зерна, купить протравитель антал, протравителль, протравитель семян пшеницы, протруйник зерна, протруйник насіння зернових, протруйник насіння пшениці,