Аполло

06.11.2015    Средства защиты растений — Инсектициды    Шпола
1 290,51 грн.
Аполло - Agrobiz.net
Характеристики
Страна производитель: Израиль
Производитель: Adama
Форма выпуска: концентрат суспензии
Способ применения: опрыскивание
Культуры: фрукты
Срок применения: в период вегетации

Описание

Селективний контактний акарицид специфічної дії

 Формуляція: концентрат суспензії.
Діюча речовина: клофентезин, 500 г/л
Пакування: 1 л
Клас небезпечності: ІІІ

 Призначення та механізм дії препарату:

Аполло®, к. с., — селективний контактний акарицид специфічної дії для боротьби з червоним плодовим кліщем Panonychus ulmi та звичайним павутинним кліщем Tetranychus urticae на плодових культурах, винограді та суниці. Препарат діє на яйця та ранні рухомі стадії павутинних кліщів. Аполло®, к. с., не контролює дорослих кліщів. Аполло®, к. с., є безпечним для бджіл, хижих кліщів (Typhlodromus pyri, Phytoseiulus persimilis, Amblyseilus potentillae), корисних комах — золотоочка (Chrysopa carnea), сонечко семикрапкове (Соссіnеllа 7 — punctata), енкарзія (Encarsia formosa).

 Застосування:

Рекомендована норма витрати робочої рідини на виноградниках та яблуні — 600–1500 л/га, на суниці — 400 л/га. Щоб забезпечити ефективну дію, необхідно добре і рівномірно змочувати поверхню листя, включаючи нижню сторону, а також всю деревину та суцвіття.

Культура Норма витрати препарату, л/га Спосіб, час обробки Максимальна кратність обробок Строк останньої обробки (в днях до збирання урожаю) Строк виходу людей на оброблені площі (доба) мех./ ручні роботи
Яблуня 0,4-0,6 Обприскування в період вегетації 1 30 3/7
Виноград 0,24-0,36 Обприскування в період вегетації 1 40 3/7
Суниця (маточники) 0,3-0,4 Обприскування в період вегетації в період вегетації 2 - 3/7
Хміль 0,8-3,2 Наземне обприскування в період вегетації; за висоти рослин 2,0-3,0м та витраті робочого розчину500 лга -0,8 л га препарату. 4,0-5,0м- (1000 лга) -1,6 лга; 5,0-6,0м (1500 лга) - 2,4 лга; 6,0-7,0м (2000 лга) -3,2 лга 3 - 3/7

 Період захисної дії:

 На виноградниках проводять ранньовесняне обприскування Аполло®, к. с., на стадії 02 (набухання бруньок). Проводять весняну обробку Аполло®, к. с., в нормі 0,36 л/га на зерняткових культурах Аполло®, к. с., застосовується до відродження червоного кліща Panonychus ulmi із зимових яєць. Тому обприскування рекомендовано проводити не пізніше фази «зелений конус». Дерева обприскуються до стану «цілковито мокрі». На суниці рекомендовано проводити профілактичне обприскування до цвітіння культури.

 Антирезистентні заходи:

 Повторне використання акарициду може призвести до появи стійких до препарату поколінь павутинних кліщів. Щоб запобігання або уповільнення прояву резистентності слід використовувати клофентезин лише один раз (в окремих випадках два рази) за сезон.

Сумісність зіншими препаратами:

 Аполло®, к. с., добре суміщається майже з усіма інсектицидами, акарицидами та фунгіцидами, крім сірки та бордоської рідини. Препарат може застосовуватися в суміші з Еко® Оіл Спрей та Цезар®, к.е.

 Перед застосуванням уважно прочитайте етикетку на тарі!

Способи доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Цена: 1 290,51 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос