Ацетоган 900 ЕС Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Ацетоган 900 ЕС Гербіцид - Agrobiz.net
247,30 грн. /шт В наличии
Ацетоган 900 — селективний ґрунтовий гербіцид для досходового застосування на кукурудзі, соняшнику і сої проти багатьох видів однорічних злакових та дводольних бур’янів, які проростають. Бур’яни контактують з препаратом, що знаходиться у верхньому шарі ґрунту, і гинуть ще до появи на його поверхні. Препарат не діє на бур’яни, що вже проросли. Отже, бур’яни не завдають шкоди культурам у найбільш чутливий і важливий для них період формування кореневої системи на початку вегетації. Ацетоган 900, к. е. забезпечує довготривалу дію близько трьох місяців.Ацетоган® 900, к.е. ефективний проти багатьох видів однорічних злакових та дводольних бур’янів, серед яких:Українська назваЛатинська назваЩириця (види)Amaranthus spp.Просо курячеEchinochloa crus galliМишій (види)Setaria spp.Лобода (види)Chenopodium spp.ГумайSorghum halepenseПросо (види)Panicum spp.Пбіск трійчастийHibiscus trionumАмброзіяAmbrosia artemisiifoliaДурман звичайнийDatura stramoniumПаслін, видиSolanum sppРомашка, видиMatricaria spp.Портулак городнійPortulaca oleraceaГрицики звичайніCapsella bursa-pastoris
На важких ґрунтах, а також ґрунтах з високим вмістом гумусу препарат застосовують у максимальній нормі. Ацетоган 900, к. е. застосовують шляхом суцільного обприскування ґрунту після посіву, але до появи сходів культури. Передумовою високої ефективності Ацетоган 900, к. е. є якісно підготовлений до посіву ґрунт. Ґрунт повинен бути добре вирівняним і розробленим до дрібногрудкового стану. Найкращого ефеку досягнено за умови, коли верхній шар ґрунту прогрівся і має достатньо вологи. За таких умов необхідність загортання препарату в ґрунт відсутня. Дощ, що пройшов протягом тижня після внесення або зрошення також підвищує та прискорює дію гербіциду. У разі посушливих погодних умов рекомендовано загортати препарат на невелику глибину легкими боронами.
Селективний ґрунтовий гербіцид для досходового застосування на соняшнику, сої та кукурудзі проти багатьох видів однорічних злакових та дводольних бур'янів.
Ефективний контроль найбільш поширених злакових і дводольних бур'янів.Довготривала захисна дія (до 4 - 6 тижнів).Кращий партнер для бакових сумішей.Застосування гербіциду забезпечує збереження вологи в ґрунті та структури родючого шару завдяки зменшенню механічних обробок ґрунту.Не впливає на наступні культури в сівозміні.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Ацетоган 900 ЕС Гербіцид: ацетоган 900 ес гербіцид, гербіциди, купити ацетоган 900 ес гербіцид, ціна ацетоган 900 ес гербіцид,