Авіценна Протруйник, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Авіценна Протруйник - Agrobiz.net
795,38 грн. /шт В наличии
Тебуконазол проявляє системну дію, захищаючи проросток. Дія тебуконазола заснована на процесі інгібірування біосинтезу стерину, що входить до складу клітинної стінки гриба. Пригнічення біосинтезу ергостерину призводить до порушень у процесі поділу клітин, а згодом — і до повної загибелі грибного організму. Крім того, на початкових стадіях розвитку, тебуконазол уповільнює синтез гіберелінів і діє як регулятор росту, тобто гальмує процес видовження міжвузлів у зернових культур. Цей механізм не допускає надмірного розвитку надземної частини рослини і, водночас, сприяє інтенсивному розвитку кореневої системи.Крезоксим-метил відноситься до контактно-системних діючих речовин. Володіє захисною, лікувальною діями.Прохлораз належить до контактних діючих речовин. Він є фунгіцидом захисної дії, який не проникає у рослину або насіння. Прохлораз знезаражує ґрунт біля насіння та саму насінину (локальна дезінфекція) від збудників хвороб, чим запобігає від подальшого зараження хворобами молодої рослини.ВластивостіЗавдяки наявності трьох компонентів Авіценна® знищує інфекцію на поверхні, всередині насіння та в ґрунті. Препарат має широкий спектр активності проти патогенів (сажкові хвороби, кореневі гнилі, плямистості, септоріоз, пліснявіння насіння, снігова пліснява, борошниста роса).
Протруювання рекомендується проводити за 7–14 днів до посіву. Процес здійснюється на спеціальних машинах, призначених для виконання протруювання напіввологим методом. Перед застосуванням каністру з препаратом ретельно збовтують. Застосовують Авіценна® у розведенні з водою, в залежності від виробничих умов та типу машин. Перед протруюванням потрібно очистити та відкалібрувати посівний матеріал, оскільки частки битого зерна, пил і домішки можуть бути причиною зв’язування значної кількості препарату.Норма витрати робочої рідиниЗернові культури - 10 л /1 т насіння, льон-довгунець – 3-5 л /1 т насіння.
сучасний трьохкомпонентний протруйник широкого спектру дії з вираженим фізіологічним ефектом
Найширший спектр захисної дії забезпечує контроль практично всих хвороб насіння, проростків і сходів зернових культур і перших "хвиль" аерогенних інфекцій.Комбінація трьох діючих речовин принципово різного механізму фунгіцидної дії запобігає виникненню резистентності у патогенів.Забезпечує високу перезимівлю озимих завдяки надійному контролю снігової плісняви.Ідеально підходить для посівів з високим потенціалом врожайності і насінницьких господарств.Має яскраво виражений фізіологічний ефект: підвищує здатність до поглинання води і поживних елементів, покращує інтенсивність фотосинтезу, збільшує товщину колеоптиля, підвищує масу і довжину кореневої системи.Має тривалий захисний ефект та 100 % селективність до культури.Збільшує стійкість сходів до стресових умов (посуха, заморозки).
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует протравители семян?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Авіценна Протруйник: авіценна протруйник, купити авіценна протруйник, протруйники, ціна авіценна протруйник,