Автомобильный компрессор Daewoo DW 55 PLUS, Харьков

Последнее редактирование: 09.08.2017.
Автомобильный компрессор Daewoo DW 55 PLUS - Agrobiz.net
1 295,00 грн. /шт В наличии Код товара: DW 55 PLUS

Автомобільний компресор Daewoo DW 55 PLUS — надійний і практичний пристрій з підвищеною продуктивністю. Основне призначення компресора, звісно ж, накачувати автомобільні шини (доводити до норми тиск повітря у них). Але завдяки спеціальним насадкам, які входять до комплекту, він може використовуватися і для накачування інших надувних виробів, наприклад спортивного інвентарю, матраців тощо.

Для цього пристрою характерні компактність і простота у використанні. За допомогою професійного конектора до нього можна легко приєднати повітряний шланг.

Також є вбудований манометр, який дозволяє контролювати тиск, з високою точністю показників. У будь-який момент ви зможете виміряти тиск повітря в шинах і довести його до необхідного значення. Важливо пам’ятати, що від правильного тиску в шинах залежить комфорт під час їзди, зношуваність покришок і, головне, безпека пасажирів.

Компресор обладнаний зручною рукояткою для перенесення пристрою. Це забезпечує не тільки комфорт, а й безпеку використання, адже під час тривалої роботи пристрій сильно нагрівається, і ви можете обпектися.

Щоб використання пристрою було максимально зручним, також передбачений спеціальний пластиковий кейс для зберігання аксесуарів та самого компресора. Це попереджує втрату дрібних елементів, сплутування проводів і пошкодження пристрою в цілому.

У комплекті з автотоваром йдуть рукавички — для більш комфортної та безпечної експлуатації, плоскогубці та викрутки — для зручності обслуговування.

Особливістю автокомпресора DW 55 PLUS є наявність ремонтного набору, який поставляється з пристроєм. Завдяки цьому унікальному набору ви зможете відремонтувати безкамерні шини (усунути прокол) самостійно, легко та швидко. В інструкції є докладне описання того, як саме за допомогою цього комплекту відремонтувати пошкоджені шини.

Гарантія на автокомпресор — 1 рік.

До комплекту поставки входять:

Компресор — 1 од.
Набір насадок — 1 компл. (3 од.)
Запобіжник (15 А) — 3 од.
Пластиковий кейс — 1 од.
Рукавички — 1 пара.
Ніж — 1 од.
Плоскогубці — 1 од.
Викрутки — 2 од.
Ремонтний набір — 1 компл.
Інструкція — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.

Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует автоинструмент?
Это займет менее одной минуты