Баккард 125, к.е. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Баккард 125, к.е. Гербіцид - Agrobiz.net
491,37 грн. /шт В наличии
володіючи високою системною активністю, діюча речовина швидко поглинається листям та іншими надземними частинами бур'янів і переноситься до точок росту пагонів і кореневищ. Бур'яни гинуть в результаті порушення гербіцидом синтезу жирних кислот: однорічні злакові гинуть на 7-10 день, багаторічні - через 2-3 тижні після обробки.Знищення листя і коріння бур'янів виключає можливість їх повторної регенерації, забезпечуючи найвищий рівень контролю над бур'янами.Перелік основних видів чутливих бур'янівОднорічні бур'яни: канареєчник, бромус, лисохвіст, метлюг, тонконіг однорічний, вівсюг звичайний, пажитниця льонова, куряче просо, пальчатка кровоспиняюча, самосіви зернових, мишій зелений, мишій сизий .Багаторічні бур'яни: ветвянка, гумай, тонконіг звичайний, польовиця біла, пирій повзучий, райграс пасовищний, свинорий пальчастий, очерет звичайний.
норма витрати робочого розчину: 200–300 л/га. У випадку щільної посадки культури або сильної засміченості посівів норму витрати робочого розчину слід збільшити;максимальний ефект досягається тоді, коли бур'яни знаходяться на стадії активного зростання, при теплій погоді і достатньо зволоженому ґрунті;ефективність препарату може знижуватися при випаданні опадів протягом двох годин після обробки;слід уникати міжрядних обробок протягом 2–3 тижнів після застосування препарату;препарат може застосовуватися в сумішах з інсектицидами, фунгіцидами;при дотриманні технології вирощування сільськогосподарських культур, забезпечує захист посівів від однорічних злакових бур'янів з моменту обробки до кінця вегетаційного періоду.
Селективний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими бур'янами на посівах цукрових буряків, ріпаку, сої та соняшника.
системна активність;ефективно знищує практично всі види злакових бур'янів (не тільки їх надземну частину, а й кореневу систему);застосовується без обмежень по стадіях розвитку культурних рослин;сумісний в бакових сумішах з гербіцидами, що призначені для боротьби з дводольними бур'янами;має тривалий період впливу препарату – можна використовувати в широкому діапазоні фаз розвитку культур і бур'янів;високоефективна дія в малих дозах (0,8–1,0 л/га) у боротьбі з падалицею попередніх зернових культур;має низьку фітотоксичність;швидко розкладається в ґрунті і воді, і не має шкідливого впливу на подальші зернові культури;не має обмежень по сівозміні.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Баккард 125, к.е. Гербіцид: баккард 125, гербіциди, к.е. гербіцид, купити баккард 125, ціна баккард 125,