Бактофіт Біопрепарат, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Бактофіт Біопрепарат - Agrobiz.net
111,82 грн. /шт В наличии
Що входять до складу препарату "Бактофіт" бактерії Bacillus subtilis синтезують антибіотичні поліпептидні речовини, які пригнічують фітопатогенні мікроорганізми. Також продукують комплекс фітогормонів, що стимулюють ріст і розвиток рослин.
Спосіб застосування на зернових культурах по вегетації: норма витрати біофунгіциду становить 2,0-3,0 л / га, витрата робочого розчину - 250-300 л / га. Обробку препаратом " Бактофіт" можна поєднувати з хімічною прополкою гербіцидами або в баковій суміші з інсектицидами. У цьому випадку, обприскувач біопрепаратом заправляють в останню чергу. Для максимальної ефективності дії біофунгіциду слід додавати в робочий розчин сечовину (карбомид) з розрахунку 3-5 кг / га у фізичній вазі.Спосіб застосування на овочевих і плодово-ягідних культурах по вегетації: норма витрати біофунгіциду становить 3,0-5,0 л / га, витрата робочого розчину - 600-1000 л / га (в залежності від типу обприскувача). Для максимальної ефективності дії біофунгіциду рекомендується додавати в робочий розчин сечовину (карбамід) з розрахунку 3-5 кг / га у фізичній вазі.
Біофунгіцид, призначений для захисту зернових, овочевих і плодово-ягідних культур від грибних і бактеріальних захворювань: борошниста роса, септоріоз, кореневі гнилі, фузаріоз, гельмінтоспоріоз, фітофтороз, бактеріози, стрес після застосування гербіцидів.
володіє високою антагоністичною активністю до широкого спектру збудників хвороб рослин ( Fusarium, Bipolaris, Ophiobolus, Erysiphe, Septoria, Pyrenophora, Puccinia, Phytophtora, Pseudomonas, Xanthomonas ) ;підвищує врожайність на 10-15%;знімає стрес після застосування пестицидів;дозволяється до застосування в будь-яку фазу розвитку рослин;не призводить до стійкості патогенних мікроорганізмів до препарату;володіє швидким початковим дією;стимулює ріст і розвиток рослин;дозволяється застосування з іншими засобами захисту рослин в одній баковій суміші;ефективно працює при підвищених температурах> 25-28 ° С.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует фунгициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Бактофіт Біопрепарат: бактофіт біопрепарат, купити бактофіт біопрепарат, фунгіциди, ціна бактофіт біопрепарат,