Белліс, в.г. Фунгіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Белліс, в.г. Фунгіцид - Agrobiz.net
1 528,67 грн. /шт В наличии
Препарат базується на двох діючих речовинах, що взаємно доповнюють одна одну (боскалід і піраклостробін) та належать до різних хімічних груп. Белліс® потрібно застосовувати в дозі 0,8 кг/га, максимум 3 рази на сезон, чергуючи з препаратами з іншим механізмом дії. До найважливіших переваг препарату належить висока ефективність дії та вибірковість стосовно корисних організмів. Белліс® характеризується довгим захисним періодом.Гірка гниль яблук – дуже шкідливе грибне захворювання періоду зберігання. Її викликають 2 види грибів роду Pezicula та гриб Glomerellacingulata. У разі нестійких сортів (наприклад, Gala, Jonagold, Ligol, GoldenDelicious, Pinova, Rubin) може бути знищено понад 50% фруктів. Джерелом інфекції яблук в саду є конідіальні спори, що потрапляють на поверхню плодів. Без відповідного хімічного захисту вони потрапляють до сховища. Перші плямки гнилі з’являються тоді, коли яблука починають у сховищі досягати споживчої стиглості.Ознаки хвороби спочатку з’являються у простих сховищах та на великих плодах, згодом – у звичайному холодильникові, і найпізніше – в холодильнику з регульованим газовим середовищем. Однак контрольована атмосфера, що підтримується в холодильнику, не пригнічує розвиток хвороби.Для найбільш ефективного захисту плодів яблуні від хвороб зберігання слід провести двократне обприскування препаратом Белліс® в фазі росту та дозрівання плодів. Гірку гниль яблук також обмежує вирощування малосприйнятливих сортів, правильне освітлення крон і усування ран, на яких гриб утворює конідіальні спори, що інфікують як яблука, так і пошкоджену кору дерев.

це сучасний фунгіцидний препарат у формі гранул системної та трансламінарної дії для запобігання та лікування яблук від хвороб зберігання (в т.ч. гіркої гнилі) та парші.
позитивний вплив на лежкість врожаю під час зберіганнявисока біологічна ефективність в боротьбі з основнимихворобами яблуні: паршею та борошнистою росоюкомбінація двох діючих речовин з різними механізмами діїпозитивний вплив на величину та якість врожаю
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует фунгициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Белліс, в.г. Фунгіцид: белліс, в.г. фунгіцид, купити белліс, фунгіциди, ціна белліс,