Бензиновый культиватор Daewoo DAT 5055R, Харьков

Последнее редактирование: 09.08.2017.
Бензиновый культиватор Daewoo DAT 5055R - Agrobiz.net
11 995,00 грн. /шт В наличии Код товара: DAT 5055R

Культиватор Daewoo DAT 5055R — більш потужний, у порівнянні зі своїм попередником DAT 3555R, представник лінійки бензинових культиваторів Daewoo. Він легко впорається із завданнями, які зазвичай забирають багато сил та часу, а це перекопування, розпушування, боронування, видалення бур’янів та інші необхідні роботи.

Цей агрегат обладнаний фірмовим двигуном Daewoo серії OHV зі збільшеним моторним ресурсом, спеціально розробленим для культиваторів. Особливістю цієї серії є підвищений крутний момент, що дозволяє працювати навіть з важкими ґрунтами. А унікальний серійний номер двигуна гарантує контроль під час виробництва.

Кращим конструктивним рішенням цього пристрою можна назвати розбірну ланцюгову трансмісію, яка передає 100% крутного моменту двигуна на фрези. Надійність конструкції та простота обслуговування — основні переваги цієї системи привода фрез культиватора. Місце постійного контакту із землею додатково посилене сталевою пластиною.

Наявність додаткової швидкості (реверса) робить культиватор більш маневреним. Це позбавляє необхідності розвертати агрегат вручну, якщо виникла будь-яка перешкода.

Шаблевидні ковані фрези допоможуть добре впоратися з важкими і глинистими ґрунтами. Вони легко входять на повну глибину в ґрунт і сприяють руху культиватора вперед. Цей тип фрез прекрасно підійде для роботи із землею і під час первинної обробки.

Посилений сошник, який має унікальну форму, надійно фіксується до рами культиватора та регулює глибину орання. Це забезпечує простоту та ефективність експлуатації агрегату.

Панель управління культиватора регулюється в 3-х основних положеннях, щоб оператор, залежно від зросту, міг обирати оптимальну для себе висоту.

Для цього культиватора застосована ергономічна рукоятка останнього покоління. Такі рукоятки забезпечують зручність і безпеку, бо оснащені додатковим захистом від випадкового ввімкнення (відповідає європейським стандартам безпеки).

Захист від іржі забезпечується завдяки сучасним технологіям обробки. Процес хімічної гальванізації та фарбування молотковою емаллю із запіканням при температурі 80 С, застосований під час виготовлення металевого корпусу, дозволяє видати гарантію 10 років від наскрізної корозії.

Гарантія на культиватор — 1 рік.

До комплекту поставки входять:

База культиватора — 1 од.
Ліва фреза — 4 од.
Вісь кріплення фрез — 4 од.
Захисні диски — 2 од.
Сошник — 1 од.
Зчеп для сошника — 1 од.
Транспортувальне колесо — 1 од.
Рукоятка керування — 1 од.
Штанга рукоятки керування — 1 од.
Захисні крила — 2 од.
Комплект кріплення — 1 од.

Состояние: Новый
Двигатель: Бензиновый
Модели: 5055
Объем двигателя: От 1 до 2 л
Ширина захвата: От 50 до 70
Глубина обработки: До 20 см
Вес: 15 - 40 кг
Охлаждение: воздушное
Количество тактов: 4
Система запуска: ручной стартер
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует мотокультиватор DAEWOO?
Это займет менее одной минуты