Бетадим, к.е. Інсектицид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Бетадим, к.е. Інсектицид - Agrobiz.net
501,04 грн. /шт В наличии
Інсектицид нейротоксичної дії, в складі якого присутні фосфорорганічний та піретроїдний компоненти.Токсична дія діметоату зумовлена інгібуванням ацетилхолін естерази в холінергічних синапсах нервової системи комах.У свою чергу, бета-циперметрин порушує процес обміну іонів натрію і калію в персинаптичній мембрані, що призводить до надмірного виділення ацетилхоліну при проходженні нервових імпульсів через синаптичний ланцюг нервової системи комах.За рахунок порушення діяльності нервової системи відбувається загибель комах. Завдяки синергізму двох компонентів посилюється токсична дія препарату і знижується ризик виникнення резистентності.Період захисної дії препарату: становить 14–16 діб.
Максимальна кількість обробок — 1 за сезон. Вихід людей для виконання механізованих робіт дозволяється через 4 доби після обробки препаратом, для виконання ручних робіт — через 10 діб.Умови проведення обробокПрепарат вносять лише наземним обприскуванням з нормою витрати 0,15–0,5 л/га — в залежності від культури, що підлягає обробці. Обприскування проводять в суху погоду, при температурі повітря від +12 до +22 оС та швидкості вітру до 2–3 м/с, в ранкові та вечірні часи, контролюючи при цьому рівномірне покриття робочим розчином листків культури.Оскільки препарат має високу початкову токсичність, його дія помітна через досить короткий строк після застосування, проте дощ раніше 4 годин після обробки може суттєво знизити його ефективність за рахунок змивання розчину з органів рослин.Норма витрати робочої рідини становить 200–400 л/га.
Високоефективний двокомпонентний контактно-кишковий інсектицид для боротьби зі шкідниками сільськогосподарських культур
Посилена токсична дія на шкідників завдяки синергізму двох діючих речовин.За рахунок наявності фосфорорганічного та піретроїдного компонентів відсутній ризик виникнення резистентності у комах.Висока початкова токсичність.Висока активність проти гризучих та сисних шкідників.Тривала захисна дія — до 16 діб.Сумісний з більшістю інсектицидів та фунгіцидів, за винятком сильнолужних препаратів.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует инсектициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Бетадим, к.е. Інсектицид: бетадим, інсектициди, к.е. інсектицид, купити бетадим, ціна бетадим,