Бі-58 новий, к.е. Інсектицид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Бі-58 новий, к.е. Інсектицид - Agrobiz.net
305,89 грн. /шт В наличии
Бі-58 Новий — інсектицид від німецького концерну БАСФ. Препарат має системно-контактну дію широкого спектра і ефективний при роботі з багатьма культурами. Переважно він застосовується із зерновими (пшениця озима, овес, жито, ячмінь), зернобобовими культурами, фруктовими насадженнями (яблуня, шовковиця), багатьма овочами, картоплею, виноградом і деякими ягідними насадженнями. Серед основних шкідників виділяють клопів, злакових мух, попелиць, плодожерок, міль, блішок, кліщів, листовійок та інших смокчущих та листогризучих шкідників.
Препарат вносять методом наземної обробки при швидкості 7-10 км / год. Головним фактором створення надійного захисту посівів є повне і рівномірне покриття робочим розчином всієї поверхні рослин. Норма витрати робочого розчину становить 200-300 л / га для польових культур і 800-1000 л / га для садів і виноградників. Обробку препаратом рекомендується проводити при швидкості вітру, що не перевищує 3-4 м / с. Не проводити обробку під час літа бджіл.Для приготування робочого розчину бак обприскувача заповнюють водою на 1/2 об'єму, вмикають мішалку і додають необхідну кількість препарату. Доливають бак обприскувача до повного об'єму при постійно включеній мішалці.
Високоефективний системний інсекто-акарицид широкого спектру дії для боротьби з шкідливими комахами, кліщами на багатьох с/г культурах.
системна дія (препарат швидко поглинається через листя, стебло та коріння і транспортує діючі речовини далі переважно в акропітальному напрямку. Через це в зеленій тканині листа гинуть мінуючі шкідники (напр., личинки бурякової мухи)контактна дія (БІ-58® Новий швидко та активно діє на всіх шкідників, які входять у контакт з робочим розчиномтривала захисна дія (важливо для боротьби з шкідниками, що з'являються на полі через деякий час після обробки)
Страна производитель: Германия
Производитель: BASF
Форма выпуска: концентрат эмульсии
Срок применения: в период вегетации
Применение: для картофеля
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует инсектициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Бі-58 новий, к.е. Інсектицид: бі-58 новий, інсектициди, к.е. інсектицид, купити бі-58 новий, ціна бі-58 новий,