Біммер, к.е. Інсектицид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Біммер, к.е. Інсектицид - Agrobiz.net
323,10 грн. /шт В наличии
Діюча речовина інгібує активність холінестерази у комахи та викликає параліч центральної нервової системи, що згодом призводить до загибелі шкідника. Діє безпосередньо на комах, які входять в контакт з робочим розчином, та системно, коли діюча речовина поглинається листям, стеблами, корінням і швидко розноситься по всій рослині, що забезпечує тривалу та ефективну дію проти сисних, гризучих комах, щитівок та кліщів на всіх стадіях їх розвитку.
Препарат вноситься наземним обприскуванням при робочій швидкості 7–10 км/год. Норма витрати робочого розчину становить 200–300 л/га для польових культур і 800–1000 л/га для садів та виноградників. Обов’язковим є повне та рівномірне покриття робочим розчином усієї поверхні рослин.Забороняється проводити обприскування при швидкості вітру 3–4 м/с та під час льоту бджіл.Приготування робочого розчину. Для приготування робочого розчину бак обприскувача заповнюють водою на 1/2 об’єму, вмикають режим змішування і додають необхідну кількість препарату. Доливають бак обприскувача водою до повного об’єму при ввімкненому режимі змішування.
Фосфорорганічний інсектоакарицид контактно-системної дії проти широкого спектру шкідників сільськогосподарських культур.
Висока ефективність проти гризучих, сисних комах та кліщів.Стійкість до високих температур та зниженої вологості забезпечує не тільки широкий інтервал застосування препарату БІММЕР®, але й стабільність його дії незалежно від погодних умов.Завдяки контактно-системній дії препарат забезпечує надійний та тривалий захист сільськогосподарських культур від шкідників протягом 14 діб.Широкий спектр інсектицидної дії дозволяє ефективно знищувати декілька видів шкідників на одній культурі одночасно.Препарат сумісний з більшістю інсектицидів, фунгіцидів і мінеральних добрив, які не мають лужної реакції рH та не містять в своєму складі сірку, що дозволяє використовувати його в комплексних системах захисту сільськогосподарських культур.
Применение: для пшеницы
Срок применения: в период вегетации
Форма выпуска: концентрат эмульсии
Производитель: Петерс энд Бург Лтд
Страна производитель: Венгрия
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует инсектициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Біммер, к.е. Інсектицид: біммер, інсектициди, к.е. інсектицид, купити біммер, ціна біммер,