Біцепс Гарант, к.е. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Біцепс Гарант, к.е. Гербіцид - Agrobiz.net
486,53 грн. /шт В наличии
Спектр дії:високочутливі до гербіциду Біцепс Гарант - щириця (види), амброзія полинолиста, вероніка (види), гірчиця польова, гірчак (види), сухоребрик (види), кучерявець Софії, рутка лікарська, зірочник середній, жовтозілля звичайне, лутига (види), лобода (види), тонконіг однорічний, паслін чорний, грицики, жабрій звичайний, підмаренник чіпкий, портулак городній, редька дика, шпергель звичайний, фіалка польова, талабан;середньочутливі - волошка синя, кохія вінична, кропива жалка, метлюг звичайний, осот городній, полин звичайний, просо куряче, пальчатка кров'яна, мишій зелений, череда трироздільна, чистець польовий;малочутливі - канатник Теофраста, пирій повзучий, лисохвіст польовий, ромашка (види), осот польовий, свинорий пальчастий.Механізм дії: володіє трансламінарною дією, проникає через листки. Пригнічує бур'яни на ранніх стадіях їхнього розвитку, порушуючи фотосинтез та обмін білків, уповільнює ріст меристемних тканин і поділ клітин, обмежує утворення воскового шару. Швидкість і симптоми впливу:гербіцидна дія проявляється протягом 4 - 8 днів після застосування. Спочатку спостерігається посвітління листків, поступово посилюється знебарвлення аж до настання хлорозу. Потім бур'яни поступово в'януть і засихають. Їхня повна загибель настає через 2 - 3 тижні.
Фактори, що впливають на ефективність препарату: оптимальна температура повітря для внесення - не нижче 5 і не вище 25°С. Максимальний гербіцидний ефект досягається за обробки в діапазоні температур від 10 до 25°С. Не рекомендується обприскувати посіви буряків, ослаблені впливом приморозків, спеки, хвороб і шкідників, а також рослини з механічними пошкодженнями після проведення культивації. Не слід обробляти посіви менш ніж за 6 год до випадання опадів та за наявності сильної роси. Дуже важливо провести обприскування в рекомендовані строки, не допускати переростання бур'янів, які стають стійкішими до препарату.
Гарантія найвищого результату господарствам, орієнтованим на високий урожай. Трикомпонентний базовий гербіцид для боротьби з бур'янами в посівах цукрових буряків
незамінний у захисті цукрових буряків;знищує понад 40 видів однорічних дводольних бур'янів;контроль однорічних злакових бур'янів;висока чистота посівів.
Форма выпуска: концентрат эмульсии
Страна производитель: Россия
Производитель: August
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Біцепс Гарант, к.е. Гербіцид: біцепс гарант, гербіциди, к.е. гербіцид, купити біцепс гарант, ціна біцепс гарант,