Бомба, в.г. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Бомба, в.г. Гербіцид - Agrobiz.net
6 652,80 грн. /шт В наличии
трибенурон-метил відноситься до хімічного класу похідних сульфонілсечовини, флорасулам - до класу тріазолопірімідінов.Механізм дії:діючі речовини препарату є інгібіторами освіти ферменту ацетолактатсинтази, який бере участь в синтезі незамінних амінокислот. Гербіцид має системну дію, швидко проникає в рослини бур'янів і зупиняє їх зростання.Швидкість і симптоми впливу:гербіцид швидко надходить через листя і переміщається по всьому бур'янів. Зростання чутливих бур'янів припиняється через кілька годин після обробки, їх листя поступово стають хлоротичними, точка росту відмирає. Повна загибель настає через 2 - 3 тижні після обприскування. Швидкість прояви затримки росту залежить від погодних умов в момент обробки (вологість, температура), видового складу бур'янів та фази їх розвитку.Спектр дії:високочутливими до Бомбі є понад 100 видів бур'янів (в тому числі стійкі до 2,4-Д і МЦПА), серед яких аістнік цікутний, амброзія полинолиста, осот (види), волошка синя, вероніка персидська, герань (види), горець (види ), горошок посівний, гірчиця польова і чорна, гречка татарська, гулявник (види), дескурайнія Софії, жовтушник левкойний, зірочник середній, латук татарський, льнянка (види), жовтець (види), мак-дикий, лобода біла, кульбаба лікарський, осот польовий, грицики, пікульнік (види), підмаренник чіпкий, соняшник (падалиця), пупавка польова, редька дика, ромашка (види), ториця польова, щириця (види), талабан польовий, глуха кропива (види) та ін. Застосування Бомби є одним з кращих технологічних рішень для боротьби з подмаренником чіпким.Можливість виникнення резистентності:Використання Бомби зводить до мінімуму можливість виникнення резистентності у бур'янів. Препарат є новітньою розробкою компанії «Август» в галузі управління резистентністю бур'янів. Як і деякі інші сучасні гербіциди на зернові культури, цей препарат має не тільки високою ефективністю проти широкого спектра бур'янів, а й гармонійно вписується в систему антирезистентної стратегії. Обидва діючих речовини гербіциду відносяться до різних хімічних класів, що знижує ймовірність виникнення стійкості у бур'янів.Фітотоксичність, толерантність культур:не відзначено фітотоксичності препарату для зернових культур різних сортів при використанні гербіциду. Препарат швидко метаболізується в пшеницю й ячмінь, тому ці культури проявляють високу толерантність до препарату.Обмеження щодо сівозміни:відсутні. Оскільки Бомба не володіє післядією, її можна використовувати в усіх типах сівозмін.Умови зберігання:в спеціально призначених для пестицидів складських приміщеннях, в герметично закритій, без пошкоджень заводській упаковці при температурі від мінус 30 до плюс 30 ° C.
найкраще дію препарату досягається при обробці бур'янів на ранніх стадіях їх розвитку: однорічних дводольних - в фазі 2 - 6 листків (висота 5 - 10 см), багаторічних корнеотприскових - в фазі розетки до початку стеблування.Максимальна норма витрати використовується у випадках: вихідної високої засміченості; переважання в посівах багаторічних корнеотприскових бур'янів; наявності переросли бур'янів (підмаренник чіпкий при висоті 15 - 20 см, види ромашки - до 20 см, види осоту і бодяка - до бутонізації). Оптимальна температура для застосування - від 8 до 25 ° С, коли йде активний ріст бур'янів і препарат діє швидше. Не рекомендується проводити обробку в ті дні, коли прогнозуються нічні заморозки, і після них через можливість зниження ефективності препарату.При високій чисельності та наявності трудноіскоренімих бур'янів або в разі изреженности посівів, а також в жарку і суху погоду для посилення гербіцидної ефекту Бомбу слід використовувати спільно з ПАР Адью, який поліпшить змочування бур'янів робочим розчином і істотно збільшить гербіцидну дію препарату. Норма витрати Адью при наземної обробці - 0,2 л / га, при авіаційної - 0,05 л / га.Приготування робочого розчину:робочий розчин готують безпосередньо перед обприскуванням. Відміряють необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача. Для отримання кращих характеристик рекомендується приготування маточного розчину , при цьому концентрація препарату не повинна перевищувати 3% . Далі бак обприскувача наповнюють приблизно наполовину водою, вливають в нього матковий розчин гербіциду, доливають водою до повного об'єму при постійному перемішуванні робочої рідини гідравлічними мішалками. Ємність, в якій готувався матковий розчин, при цьому кілька разів змивають водою.В окремих випадках при використанні авіації, якщо чітко не наземних засобів приготування та заправки можливе приготування робочої рідини безпосередньо в баку обприскувача. При цьому спочатку бак наполовину заповнюється чистою водою, потім в нього додають препарат і далі вода доводиться до необхідного обсягу. Під час підльоту до оброблюваної ділянки включається гідромешалка (час роботи гідромешалкі не менше 2 хвилин).Важливо! При будь-якому способі приготування робочого розчину препарату Адью необхідно додавати в бак обприскувача в останню чергу, інакше через рясної піни при додаванні прилипача частина розчину може вилитися з бака обприскувача. Концентрація Адью при авіаційної обробці - 0,1% від обсягу робочого розчину.
системний післясходовий гербіцид вибіркової дії для боротьби c однорічними і багаторічними дводольними бур'янами, в тому числі стійкими до 2,4-Д і МЦПА, в посівах зернових культур.
максимально широкий спектр дії проти дводольних бур'янівунікальне технологічне рішення для боротьби з подмаренником чіпким у всіх фазах його розвиткушироке «вікно» застосування (від фази двох листків до появи другого міжвузля культури)відсутність післядії і можливість використання у всіх типах сівозмінможливість застосування авіаційним способомзручна бінарна упаковка з відсіком для препарату і ємністю для ад'юванта
Страна производитель: Россия
Форма выпуска: гранулы
Применение: для пшеницы
Производитель: August
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Бомба, в.г. Гербіцид: бомба, в.г. гербіцид, гербіциди, купити бомба, ціна бомба,