Борей Нео, к.с. Інсектицид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Борей Нео, к.с. Інсектицид - Agrobiz.net
852,10 грн. /шт В наличии
альфа-циперметрин відноситься до хімічного класу синтетичних піретроїдів, володіє швидким контактним і кишковим дією, проявляє так званий «нокдаун-ефект».Імідаклоприд і клотіанідін - речовини з класу неонікотиноїдів з гострим контактним і кишковим дією і високої системною активністю, які розрізняються за розчинністю і рухливості.Спектр дії:широкий спектр сисних і гризуть шкідників на зернових культурах, в тому числі клоп шкідлива черепашка, злакові мухи, попелиці, трипси, пьявіца, хлібні блішки, хлібні жуки. У 2016 році планується реєстрація препарату на буряк цукровий, горох, ріпак, картопля, пасовища, а також для авіаційного застосування.Механізм дії:Борей Нео містить унікальний комплекс трьох діючих речовин, різних за характером дії.Альфа-циперметрин не проникає в рослину, він концентрується на його поверхні і / або в кутикуле. Володіє дуже швидким контактним і кишковим дією, впливає на нервову систему комах, порушуючи проникність клітинних мембран і блокуючи натрієві канали. Виявляє досить тривалий залишковий, а також репеллентное дію.Клотіанідін менш рухливий і менш розчинний, в порівнянні з імідаклоприд, тому краще закріплюється в тих частинах рослини, на які він потрапив. Має потрійну дію - контактним, кишковим і системним.Імідаклоприд , що має розчинність вище, ніж у клотіанідіна, швидше поглинається рослиною і переміщається по тканинах, позбавляючи комах можливості завдати рослині істотні пошкодження.Крім того, за рахунок поступового перерозподілу цієї діючої речовини в рослині, підтримується його постійна ефективна концентрація в найбільш уразливих частинах - листках і колосі.Ці три діючі речовини ефективні не тільки самі по собі, але ще і мають виражений синергізмом, надаючи вплив на різні етапи передачі нервового імпульсу.Альфа-циперметрин впливає на натрієві канали, а неонікотиноїди блокують рецептори, викликаючи зростання концентрації ацетилхоліну в синапсі. Синергізм виражається в одночасному збудженні предсинаптичного і постсинаптичних нейронів.Швидкість впливу:препарат починає діяти одразу після потрапляння на рослину. Протягом однієї години після надходження діючих речовин в організм шкідників вони припиняють харчуватися, а їх загибель настає протягом 24 годин.Період захисної дії:не менше 14 діб.Можливість виникнення резистентності:малоймовірна при дотриманні регламентів застосування. Для попередження розвитку резистентності рекомендується чергувати Борей Нео з інсектицидами іншого механізму дії.обмеження:Борей Нео високотоксичний для бджіл (прикордонно-захисна зона для бджіл - не менше 4 - 5 км, обмеження льоту бджіл - не менше 4 - 6 діб).
перед застосуванням необхідно ретельно збовтати препарат в заводській упаковці.Для приготування робочої рідини бак заповнити на половину водою, включити переміщуючий пристрій, влити розрахункова кількість препарату, потім при працюючій мішалці бак довести водою до повного об'єму. В процесі обприскування робоча рідина повинна постійно перемішуватися.Робоча рідина повинна бути використана в день приготування.
трикомпонентний інсектицид для захисту зернових культур від комплексу шкідників.
Унікальна комбінація трьох діючих речовин, що відносяться до двох різних хімічних класів і відрізняються за механізмом дії і фізичними властивостями, що забезпечує надійний контроль комплексу шкідників зерновихВисока швидкість дії і тривалий період захистуЗнищення скритоживущих шкідників і харчуються на нижній стороні листаЗбереження високої інсектицидної активності в широкому діапазоні температур і вологості повітря
Форма выпуска: концентрат суспензии
Срок применения: в период вегетации
Применение: для пшеницы
Страна производитель: Россия
Производитель: August
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует инсектициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Борей Нео, к.с. Інсектицид: борей нео, інсектициди, к.с. інсектицид, купити борей нео, ціна борей нео,