Борона дискова навісна до міні-трактора 2,7 м

10.03.2016    Бороны — Борона дисковая    Луцк
Борона дискова навісна до міні-трактора 2,7 м - Agrobiz.net
Цена: Договорная В наличии
Характеристики Описание
Состояние: Новый
Рама: жесткая
Страна производитель: Украина
Агрегатирование: навесной
Назначение: для минитрактора
Особенности: Тяжелые

Дискова борона на трактор МТЗ-82, 892

 

Дискова борона (лущильник) призначена для подрібнення пожнивних решток з частковим заробленням в грунт, а також для розпушування верхнього шару грунту і знищення бурянів на сільськогосподарських угіддях, з можливістю регулювання кута атаки. Також, борона дискова навісна дозволяє забезпечити вирівнювання поверхні поля.
 
Дискова борона навісна МТЗ - переваги:
Борона конструктивно являє собою два або чотири ряди ввігнутих сферичних дисків, осі яких спрямовані від центру. Успіх застосування висівних дисків грунтується на тому, що вони спроектовані для оптимального відкриття борозни.
Диски фірми Bellota, виготовлені з бористої сталі з заточеною ріжучою кромкою, мають оптимальну геометричну поверхню для виконання обраного виду робіт. Висока точність і зносостійкість гарантують рівномірність обробки грунту. Як результат використання найсуворіших стандартів високої якості, висіваючі диски Bellota більше рентабельні, тому що мають більший термін експлуатації з меншим зносом, що знижує вартість придбання. Тому провідні світові виробники посівних машин вибирають саме висіваючі диски Bellota.
Однакова твердість всього диска гарантується застосуванням системи автоматичного контролю термообробки при його виготовленні. Ця твердість забезпечує пружність і маневреність диска, дозволяють поглинути удари без пошкодження диска, тому строк служби борони дискової досить великий навіть при найнесприятливіших характеристиках грунту.
Вищевказані переваги дозволяють збільшити термін служби діскової борони без ремонту в два рази (до 5..7 років).

 
Технічні данні та оснащення
 Модель БДН-2,7
 Ширина робоча 2,63- 2,70 м
 Тип навісна
 Робоча глибина до 16 см.
 Кількість секцій (батарей) 2 або 4 шт.
 Кількість дисків 24 шт.
 Діаметр диска 510 мм
 Відстань між дисками 230 мм
 Робоча швидкість до 10 км/год
 Вага агрегата від 750 кг
 Необхідна потужність трактора 82 к.с. Купити дискову борону для трактора МТЗ за доступними цінами, Ви можете в нашому інтернет-магазині онлайн або ж звязатися з нашими менеджерами для більш детальної інформації Вашого замовлення.
Способи доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует борона дисковая?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Борона дискова навісна до міні-трактора 2,7 м: 7 м борона дискова навісна до міні-трактора 2 дисковая борона дискові борони дисковые бороны цена заказать дисковую борона на мини трактор купити дискову борону купить дисковую борону навісне обладння для трактора