Борона дисковая навесная БДН-2.2м

Сегодня    Бороны — Борона дисковая    Днепр
17 500,00 грн.
Борона дисковая навесная БДН-2.2м - Agrobiz.net

Описание

Борона дисковая навесная БДН-2.2м Борона дискова навішується на трактори від 50 к.с. за допомогою трьох точкової навіски, ідеально агрегатується юмз, dongfeng, дтз, jinma, foton, chery та інші.
Борони БДН - це серія навісних дискових борін призначена для виконання наступних робіт: - розпушування верхнього шару грунту; - знищення бур'янів; - загортання насіння і добрив - оброблення дернин луків і пасовищ перед оранкою; Борона конструктивно являє собою два ряди ввігнутих сферичних дисків, осі яких спрямовані від центру. Успіх застосування висівних дисків грунтується на тому, що вони спроектовані для оптимального відкриття борозни. Диски фірми Bellota, виготовлені з бористої сталі з заточеною ріжучою кромкою, мають оптимальну геометричну поверхню для виконання обраного виду робіт. Висока точність і зносостійкість гарантують рівномірність обробки грунту. Як результат використання найсуворіших стандартів високої якості, висіваючі диски Bellota більше рентабельні, тому що мають більший термін експлуатації з меншим зносом, що знижує вартість придбання. Тому провідні світові виробники посівних машин вибирають саме висіваючі диски Bellota.
Однакова твердість всього диска гарантується застосуванням системи автоматичного контролю термообробки при його виготовленні. Ця твердість забезпечує пружність і маневреність диска, дозволяють поглинути удари без пошкодження диска, тому строк служби борони дискової досить великий навіть при найнесприятливіших характеристиках грунту. Вищевказані переваги дозволяють збільшити термін служби діскової борони без ремонту в два рази (до 5..7 років). Дискова борона БДН-2,2 для трактора ЮМЗ.

Цена: 17 500,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос