Budowanie hal magazynowych i centrów dystrybucyjnych

18.08.2016    Оборудование для сельского хозяйства — Металлообработка и металлоконструкции    Верхнеднепровск
Договорная
Budowanie hal magazynowych i centrów dystrybucyjnych - Agrobiz.net

Описание

 Szybki rozwój rynku detalicznego, rozwój asortymentów produktów na półkach supermarketów, pragnienie zmniejszyć koszty logistyczne - wszystko to doprowadziło do konieczności dużych operatorów rynku, jak handlu detalicznego, tak i dystrybucji, w budowie centrów regionalnych dystrybucyjnych, i również z magazynami chłodzenia i zamrażania do utrzymania ciągłej przesyłki zimnego łańcucha z psujących się produktów spożywczych.

Ważnym wskaźnikiem efektywności ekspluatacji magazynów temperaturnych jest koszt 1 kg produktu. Im niższy, tym bardziej atrakcyjna cena produktów na półce sklepu. Więc koszt energii elektrycznej dla pracy systemów zimnych bezpośrednio mają wpływ na ceny produktów spożywczych.

Firma "ASTRA GROUP» w ciągu ostatnich lat zbudowała ponad 17 000 m2 lodówki dystrybucji. Prace były prowadzone "pod klucz", oraz była łączona izolacja cieplna ścian, sufitu i podłogi, systemu ochrony gleby od mrożenia i oświetlenie.

Ponadto, wszystkie lodówki dystrybucji były zaprojektowane i wykonane przez naszą firmę, wyposażone w pilota zdalnego monitorowania, i są pod kontrolą dyspozytorni «ASTRA SERVICE» w ciągu 24/7.

Цена: Договорная
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Budowanie hal magazynowych i centrów dystrybucyjnych: budowanie hal magazynowych i centrów dystrybucyjnych magazyny i centry dystrybucyjne