Cena Zaprawiarka

23.02.2016    Опрыскиватели — Протравитель    Лодзь
Договорная
Cena Zaprawiarka - Agrobiz.net

Описание

Zaprawiarka do nasion «Grain-Saver» -uniwersalny wtryskiwacz zaprawy do materialu siewnego może być umieszczona na dowolnym przenośniku ślimakowym ,którego dlugosc nie moze być mniejsza od 3m. Modeł ten zapewnia równomierne i dokładne zaprawianie z możliwością jej regulacji. Pompowanie roztworu zaprawiającego zapewnione jest przez filtr siatkowy przy pompie membranowej, zasilanej przez sieć elektryczną 230V, umieszczonej na obudowie urządzenia zaprawiającego. Roztwór zaprawiający rozpylany jest za pomocą dyszy przytwierdzonej do modułu zaprawiającego. Ciśnienie rozpylania roztworu może być odczytane na ciśnieniomierzu i dobrane za pomocą zaworu. Nadmiar roztworu odprowadzany jest do zbiornika z zaprawą przez przewód powrotny zapewniając dodatkowe mieszanie roztworu. 
Proces zaprawiania może być zarówno rozpoczęty, jak i zakończony przez otwarcie lub zamknięcie zaworu zasilania. W zależności od wymaganej ilości zaprawy w danym momencie użytkownik ma możliwość wyboru i zamontowania odpowiedniej dyszy w uchwycie. Po ukończeniu procesu zaprawy nasion można odłączyć moduł Grain-Saver i tym samym zwolnić przenośnik dla innych celów.

Цена: Договорная
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Cena Zaprawiarka: cena wkm sofia 5 cena zaprawiarka kupic wkm sofia 5 maszyna wialno kalibrowalna wkm zamowic wkm sofia 5