Чаркор 100мл

07.09.2016    Удобрения — Стимуляторы роста растений    Черновцы
Чаркор 100мл - Agrobiz.net
Цена: 230,00 грн. /шт В наличии Код товара: 3542

Описание

Чаркор - високоефективний стимулятор коренеутворення. Багатокомпонентний препарат, що складається з комплексу регуляторів росту кореневої системи женьшеню або обліпихи і аналогів фітогормонів синтетичного походження.

Чаркор - водно-спиртовий розчин. Застосовується для прискорення вкорінення плодових, декоративних, лісових дерев, чагарників, квітів, лікарських та інших рослин.

Застосування Чаркор

Дерева. Для посилення кореневої системи навколокореневого зону поливають розчином Чаркор з розрахунку 1 мл препарату на 10 літрів води. Процедуру проробляють двічі - навесні, коли дерева тллько розпускаються і в період бутонізації-цвітіння.

Живці. Для посилення утворення кореневої системи в розчин, приготований в співвідношенні 1 мл препарату на 1 літр води, занурюють на 5 см держак, видердівают 1,5-2 доби. Після цього живці переносять в грунт або субстрат. Для задерев'янілих живців дозу Чаркор збільшують до 4 мл.

Саджанці. Кореневу систему саджанців перед висадкою в грунт замочують на 1-2 години в розчин препарату Чаркор в співвідношенні 4 мл на 1 л води.

Чагарники. Кореневища чагарників і молодих дерев обробляють спеціальним розчином - "бовтанку". Для її приготування використовують глину з розрахунку 1 кг на 10 літрів води і по 2 мл препаратів Чаркор і Емістим-С, розчинених попередньо в 500 мл води.

У готову "бовтанку" поміщають кореневу систему чагарнику або молодого деревця і висаджують. Через 1,5 тижні розчином Емістиму і Чаркор з розрахунку по 2 мл цих препаратів на 10 літрів води поливають висаджені рослини. У серпні полив роблять повторно для забезпечення кращої зимівлі.

Механізм дії препарату Чаркор

Дія стимулятора росту Чаркор прискорює поділ клітин, розвиток кореневої та листяної системи, симбіотичного мікрофлори, посилює фотосинтетичну активність.


Клас токсичності: відповідно до ГОСТ 12.1.007-76 препарат відноситься до нетоксичних речовин.


Умови зберігання: Зберігати в упаковці в сухому, темному приміщенні при температурах до 30 ° С. Термін зберігання - 3 роки від дати виробництва (вказана на упаковці).

Способи доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует стимуляторы роста растений?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Чаркор 100мл: заказать чаркор 100мл купить чаркор 100млб цена чаркор 100мл стимулятори росту чаркор 100мл