Чейзер-П, с.е. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Чейзер-П, с.е. Гербіцид - Agrobiz.net
309,12 грн. /шт В наличии
Чейзер-П, c. е. — селективний системний гербцид діючі речовини якого належать до різних класів гербіцидів: пендиметалін — похідна речовина динітроанилінів, тербутилазін — триазинів. Пендиметалін поглинається колеоптилем і корінням проростаючих бур’янів та пригнічує поділ клітин в меристемі. Тербутилазін адсорбується корінням. Тербутилазін блокує процес фотосинтезу. Чутливі до дії гербіциду бур’яни гинуть одразу після проростання, ще в шарі грунту або після появи на поверхні ґрунту.
Чейзер-П, c. е. застосовують шляхом суцільного обприскування за допомогою добре відрегульованого наземного обприскувача. Препарат утворює екранний шар в грунті та забезпечує довготривалий захист та унеможливлює конкуренцію з боку бур’янів на ранній стадії вирощування кукурудзи. При післясходовому застосуванні Чейзер-П, c. е. вносять на ранній стадії розвитку бур’янів (1–2 листки). Немає необхідності в загортанні препарату в грунт. Для збереження гербіцидного екрану не проводити механічних обробок після внесення препарату або за необхідності проводити обробку з мінімальним механічним впливом на грунт. На важких грунтах з високим вмістом гумусу, а також в спекотних умовах, коли відбувається інтенсивна фотохімічна деградація препарату, його норма витрати повинна бути максимальною. Для забезпечення ефективності та утворення безперервного захисного гербіцидного екрану грунт має бути добре підготовленим — вирівняним і без грудок. Дія препарату покращується при наявності вологи в грунті: після зрошення або при випаданні 25–30 мм опадів протягом 7–10 днів після внесення.
Селективний гербіцид для ефективного контролю однорічних дводольних бур’янів у посівах кукурудзи.
Широкий спектр контролю однорічних та багаторічних злакових бур'янів.Найкраще рішення проти падалиці зернових.Найбільш швидкодіючий грамініцид.Унікальна формуляція до складу якої входить активатор.
Производитель: Adama
Страна производитель: Израиль
Форма выпуска: суспензионная эмульсия
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Применение: для кукурузы
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Чейзер-П, с.е. Гербіцид: гербіциди, купити чейзер-п, с.е. гербіцид, ціна чейзер-п, чейзер-п,