Десикант Баста

27.08.2015    Средства защиты растений — Десиканты    Одесса
451,85 грн.
Десикант Баста - Agrobiz.net

Описание

Десикант та контактний гербіцид суцільної дії, який застосовують на багатьох культурах.Діюча речовина:Глюфосинат амонію, 150 г/лПрепаративна форма:Водний розчинМеханізм дії:Активність діючої речовини Басти® — глюфосинату амонію — базується на блокуванні функціонування ферменту глютамінсинтетази. Це спричинює численні порушення метаболізму рослини, зокрема:
  • швидке пригнічення процесу фотосинтезу (впродовж 2–8 годин);

  • порушення мембранних функцій унаслідок накопичення вільного аміаку;

  • зменшення біосинтезу білків унаслідок нестачі постачальників органічного азоту.В результаті в оброблених Басти®рослинах швидко накопичується вільний аміак до токсичного рівня, що надає Басти® так званого «ефекту спалювання»: відбувається швидке побуріння зелених частин рослин. До того ж припинення утворення амінокислоти глютамін призводить до повільнішого, але тривалого ефекту.

Токсичність аміаку, глютамінове виснаження і швидке пригнічення фотосинтезу забезпечують швидку та високоефективну дію Басти® як десиканта і гербіциду суцільної дії.Властивості:ЗАСТОСУВАННЯ В ЯКОСТІ ДЕС?КАНТАСоняшник

Обприскування посівів у фазі повної стиглості за вологості насіння 33–37%. Норма витрати: 2,0 л/га.Соя

Обприскування посівів у фазі початку побуріння плодів нижнього і середнього ярусів. Норма витрати: 2,0 л/га.Пшениця яра

Обприскування посівів у фазі початку воскової стиглості насіння. Норма витрати: 2,0 л/га.Люцерна

Обприскування за побуріння 80–85% бобів. Норма витрати: 1,0–1,5 л/га.Ріпак озимий та ярий

Обприскування посівів за побуріння 70% стручків (переважна більшість яких лимонного, а насіння — бурого та чорного кольорів). Норма витрати: 2,0–2,5 л/га.

Повна десикація культурних рослин відбувається через 10–14 днів після застосування залежно від погодних умов.

Опади впливають на ефективність Басти® у період перших 6 годин після застосування препарату. Інтенсивність дощу впливає більше, ніж інтервал часу між застосуванням Басти® і дощем.ЗАСТОСУВАННЯ В ЯКОСТІ ГЕРБІЦ?ДУ СУЦІЛЬНОЇ ДІЇ

Як гербіцид Басти® використовують у садах та виноградниках, особливо на молодих насадженнях та за підштамбового обробітку, де, завдяки контактній дії Басти®, виключається ризик пошкодження культурних рослин, на відміну від гліфосатів, системна дія яких може призвести навіть до загибелі культурних рослин.Яблуня, виноград

3,0 л/га (300 л роб. розчину) — висота бур’янів до 10 см. 5,0 л/га (300–400 л роб. розчину) — висота бур’янів 10–25 см. 

7,5 л/га (600 л роб. розчину) — висота бур’янів більше 25 см. 

Норми витрати зазначені для площі оброблених смуг! 

Максимальна кратність обробок — 2. 

Уникати обприскування рослин, зволожених дощем або росою. Мінімальний період між обприскуванням і наступними опадами — 6 годин. 

Не рекомендується обробка за температури вище 30°С і відносної вологості повітря нижче 60% внаслідок можливого зменшення ефективності.ПЕРЕВАГ?


Цена: 451,85 грн.
В наличии

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв