Десперадо к.с.

30.08.2016    Средства защиты растений — Пестициды, гербициды    Киев
2 829,06 грн.
Десперадо к.с. - Agrobiz.net
Характеристики
Форма выпуска: концентрат суспензии
Страна производитель: Япония
Производитель: Arysta LifeScience
Срок применения: послевсходовый
Культуры: Зерновые

Описание

КС, (мезотріон, 480 г/л)

Селективний гербіцид системної дії для захисту кукурудзи. Безпечний для людини.

■ Висока селективність

■ Відсутність залишків у продукції

■ Контроль широкого спектру бур’янів, проблемних для гербіцидів інших хімічних груп

■ Швидка та пролонгована дія, що має вплив на другу хвилю бур’янів

■ Широке вікно застосування

■ Гарний партнер для бакових сумішей

 

Діюча речовина: мезотріон, 480 г/л

Препаративна форма: концентрат суспензії

Упаковка: каністра 5 л

 

Десперадо® - це селективний системний гербіцид для боротьби з широким спектром однорічних і багаторічних двосім’ядольних та деяких злакових бур’янів у посівах кукурудзи

■ Норма витрати робочого розчину

150-200 л/га.

Діюча речовина препарату Десперадо® – мезотріон блокує дію важливого рослинного ензиму п-гідроксі- феніл-піруватдегідрогенази, який є природнім для фотосинтезу та запобігає формуванню каротиноїдів у рослин бур’янів. Без каротиноїдів, світлова енергія та побічні продукти фотосинтезу руйнують хлорофіл та клітинні мембрани. В результаті відбувається швидке знебарвлення листків, слідом – некроз та загибель бур’янів.

■ Особливі характеристики

Діюча речовина мезотріон швидко проникає у рослину через листя, корені та пагони і викликає зупинку росту чутливих бур’янів протягом 1-2 днів після застосування та повне їх знищення протягом 2-х тижнів.

Поглинання мезотріону через листя відбувається дуже швидко: більше 88% робочого розчину поглинається протягом 4-х годин після обробки, тому висока ефективність дії гербіциду Десперадо® зберігається навіть після випадання опадів через кілька годин.

Тривалість захисної дії 40-60 днів залежить від норми витрати препарату, видового складу та фази розвитку бур’яну, а також погодних умов після проведення обприскування.

Завдяки м’якій дії мезотріону на культурну рослину його можна застосовувати від висівання і до фази 8 листків кукурудзи включно. Максимальна ефективність досягається при обприскуванні однорічних бур’янів у фазу 2-3 листків, багаторічних - у фазу розетки діаметром 5-8 см. Також дана діюча речовина має виражену грунтову дію, що забезпечує гербіциду пролонговану дію протягом 6-8 тижнів, тим самим здійснюючи частковий вплив на другу хвилю бур‘янів. Використання поверхнево-активних речовин (ПАР) значно покращує поглинання мезотріону та підвищує ефективність дії препарату.

■ Сумісність

Десперадо® може застосовуватися як самостійно, так і в бакових сумішах із страховими гербіцидами (Пропоніт®).

Не рекомендується застосовувати фосфорорганічні інсектициди за 7-8 днів до або після застосування Десперадо®.

■ Обмеження в сівозміні

При потребі пересіву кукурудзи, обробленої Десперадо®, кукурудзу можна висівати відразу, а озимі культури восени того самого року можна висівати лише після проведення оранки. Навесні можна висівати сою, соняшник, ріпак.

 

Цена: 2 829,06 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Десперадо к.с.: гербіциди десперадо к.с. замовити гербіциди купити гербіциди ціна гербіциди