Діксіл Ультра, т.к.с. Протруйник, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Діксіл Ультра, т.к.с. Протруйник - Agrobiz.net
330,36 грн. /шт В наличии
Тебуконазол володіє системно дією, захищаючи проросток. Дія тебуконазола заснована на процесі інгібірування біосинтезу стерину, що входить до складу клітинної стінки гриба. Пригнічення біосинтезу ергостерину призводить до порушень у процесі поділу клітин, а згодом — і до повної загибелі грибного організму. Крім того, на початкових стадіях розвитку, тебуконазол уповільнює синтез гіберелінів і діє як регулятор росту, тобто гальмує процес видовження міжвузлів у зернових культур. Цей механізм не допускає надмірного розвитку надземної частини рослини і, водночас, сприяє інтенсивному розвитку кореневої системи. ВластивостіДіксіл-Ультра належить до найефективніших препаратів проти сажкових хвороб на пшениці, ячмені, інших злакових культурах. Захищає від хвороб насіння та сходів (кореневі гнилі, плямистості, септоріоз) і має побічну дію на борошнисту росу (за умов раннього прояву). Препарат не справляє негативного впливу на польову схожість насіння. Протруйник повністю готовий до застосування на всіх видах машин для протруювання. Покращена формуляція, збільшений вміст діючої речовини, фарбник червоного кольору для кращого контролю якості та плівкоутворювач для захисту насіння від мікротравм гарантують рівномірне та повне покриття поверхні зернини. На ярових культурах Діксіл-Ультра дає можливість не тільки захистити сходи, а й відмовитися від застосування фунгіцидів під час вегетації.
Перед застосуванням вміст каністри з препаратом ретельно перемішують та розбавляють з водою. Наприклад: 9,8 л води + 0,2 л Діксіл-Ультра = 10 л готового суспензійного протруйника для обробки 1 тонни насіння. Необхідно використовувати добре очищене насіння, оскільки зайвий пил та домішки можуть зв’язати велику кількість робочої рідини, чим знизити ефективність препарату. Обов’язковою вимогою є рівномірне покриття насіння плівкою робочого розчину. Норма витрати робочої рідини10 л робочого розчину на 1 тонну насіння.
Системний фунгіцид для протруювання насіння превентивної та куративної дії
Системний протруйник, який має захисну, профілактичну та лікувальну дії. Тривалий період захисної дії, дозволяє знизити кількість обробок фунгі- цидами або й зовсім виключити (на ярових культурах). Вирізняється найбільшою активністю серед протруйників проти сажкових хвороб. Економічно вигідне застосування: мінімальна вартість обробки і висока ефективність. Діє як регулятор росту рослин, підвищує зимостійкість та посухостійкість завдяки розвитку потужної кореневої системи. Для всебічного захисту можливе застосування разом з іншими препара- тами інсектицидної та стимулюючої дії.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует протравители семян?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Діксіл Ультра, т.к.с. Протруйник: діксіл ультра, купити діксіл ультра, протруйники, т.к.с. протруйник, ціна діксіл ультра,