Дімілін, з.п. Інсектицид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Дімілін, з.п. Інсектицид - Agrobiz.net
2 123,52 грн. /шт В наличии
Дімілін — інсектицид нового механізму дії, що належить до групи регуляторів росту комах. Препарат за своєю дією принципово відрізняється від звичайних інсектицидів. Дімілінпорушує утворення хітину в кутикулі (зовнішньому скелеті) комахи, що перешкоджає процесу нормальної линьки молодої личинки при її переході в наступну вікову стадію і призводить до її загибелі.Дімілін є безпечним по відношенню до хижих кліщів-ентомофагів, корисних комах та ідеально підходить до систем інтегрованого захисту. Там, де використовується цей препарат, попереджується розмноження кліщів-фітофагів і внаслідок цього знижується потреба у використанні акарицидів.Дімілін є стійким до змивання дощем, тривалий час зберігається на поверхні рослин, але швидко розкладається у воді та грунті. Дімілін відноситься до малотоксичних інсектицидів: має низьку токсичність для ссавців, птиць та риб і не має негативного впливу на довкілля.Дімілін не токсичний для бджіл і може застосовуватися у період цвітіння.
Під час боротьби із яблуневою плодожеркою та листовими мінерами ефективність препарату залежить від овіцидної активності шкідників, що визначає необхідність проведення обробки до початку відкладання яєць. Правильний час для застосування препарату найкращим чином визна чається за допомогою феромонних пасток. Застосування Діміліну слід починати за відлову 5 самців метеликів на 1 га протягом одного тижня. При цьому сума ефективних температур повинна дорівнювати 145 °С, а температура у вечірній період повинна бути не нижчою 15 °С.Дімілін характеризується тривалою післядією, у зв'язку із чим кількість обробок зменшується удвічі-втричі порівняно з іншими контактними інсектицидами. Активна післядія препарату триває близько 3-4 тижнів, що зазвичай перекриває повний період льоту метеликів однієї генерації. Втім, якщо період льоту метеликів розтягується через погодні умови, може виникнути необхідність у повторній обробці.У випадках, коли поява листових мінерів збігається у часі із застосуванням препарату проти яблуневої плодожерки, одна обробка дозволяє контролювати чисельність обох шкідників. Для боротьби із лускокрилими листогризами препарат має застосовуватися по гусеницях молодших віків.
Регулятор росту комах, малотоксичний інсектицид для боротьби із широким спектром шкідників на багатьох культурах
Відсутність залежності ефективності від температуриНизька токсичність для теплокровнихБезпечність для корисної ентомофауниТривалий (до 40 днів) період післядіїШвидкий розпад у воді та грунтіШирокі можливості для застосування в інтегрованих системах захисту
Производитель: Arysta Life Science
Форма выпуска: смачивающийся порошок
Срок применения: в период вегетации
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует инсектициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Дімілін, з.п. Інсектицид: дімілін, з.п. інсектицид, інсектициди, купити дімілін, ціна дімілін,