Дімілін, з.п.

21.06.2017    Средства защиты растений — Инсектициды    Киев
Дімілін, з.п. - Agrobiz.net
Цена: 2 101,05 грн. /кг Под заказ
Характеристики Описание
Страна производитель: Япония
Производитель: Arysta Life Science
Форма выпуска: смачивающийся порошок
Способ применения: опрыскивание
Культуры: универсальное
Срок применения: в период вегетации

ЗП (дифлубензурон, 250 г/кг) Регулятор росту комах, малотоксичний інсектицид для боротьби із широким спектром шкідників на багатьох культурах.

Відсутність залежності ефективності від температури

Низька токсичність для теплокровних

Безпечність для корисної ентомофауни

Тривалий (до 40 днів) період післядії

Швидкий розпад у воді та грунті

Широкі можливості для застосування в інтегрованих системах захисту

 

Діюча речовина: дифлубензурон, 250 г/кг

Препаративна форма: водорозчинний порошок

Упаковка: бутель 1 кг

 

Дімілін® – це інсектицид нового механізму дії, що належить до групи регуляторів росту комах. Дімілін® порушує утворення хітину в кутикулі (зовнішньому скелеті) комахи, що перешкоджає процесу нормальної линьки молодої личинки при її переході в наступну вікову стадію і призводить до її загибелі.

Дімілін® є безпечним по відношенню до хижих кліщів-ентомофагів, корисних комах та ідеально підходить до систем інтегрованого захисту. Там, де використовується цей препарат, попереджується розмноження кліщів-фітофагів і внаслідок цього знижується потреба у використанні акарицидів.

Дімілін® є стійким до змивання дощем, тривалий час зберігається на поверхні рослин, але швидко роз- кладається у воді та грунті. Дімілін® відноситься до малотоксичних інсектицидів: має низьку токсичність для ссавців, птиць та риб і не має негативного впливу на довкілля. Дімілін® не токсичний для бджіл і може застосовуватися у період цвітіння.

 

Особливості застосування на яблуні

Під час боротьби із яблуневою плодожеркою та листовими мінерами ефективність препарату залежить від овіцидної активності шкідників, що визначає необхідність проведення обробки до початку відкладання яєць. Правильний час для застосування препарату найкращим чином визначається за допомогою феромонних пасток. Застосування Діміліну® слід починати за відлову 5 самців метеликів на 1 га протягом одного тижня. Сума ефективних температур повинна дорівнювати 145 °С, а температура у вечірній період повинна бути не нижчою 15 °С. Активна післядія Діміліну® триває близько 3-4 тижнів, що зазвичай перекриває повний період льоту ме- теликів однієї генерації. Якщо період льоту метеликів розтягується через погодні умови, може виникнути необхідність у повторній обробці. У випадках, коли поява листових мінерів збігається у часі із застосуванням препарату проти яблуневої плодожерки, одна обробка дозволяє контролювати чисельність обох шкідників. Для боротьби із лускокрилими листогризами препарат має застосовуватися по гусеницях молодших віків.

Норма витрати робочого розчину

на польових культурах 200-400 л/га, на лісових насадженнях 150-200 л/га, на капусті 400-600 л/га, на плодових культурах 800-1200 л/га.

 

Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует инсектициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Дімілін, з.п.: дімілін з.п. замовити інсектициди інсектициди інсектициди оптом купити інсектициди ціна інсектициди