Добриво Тітон Олійні Соняшник

30.08.2016    Удобрения — Органо-минеральные удобрения    Первомайск
90,00 грн.
Добриво Тітон Олійні Соняшник - Agrobiz.net
Характеристики
Страна производитель: Украина
Производитель: Биополитех
Форма выпуска: Жидкость

Описание

Добриво Тітон Олійні Соняшник застосовується для усунення дефіциту мікроелементів у рослин соняшника. Комплексна сполука бору в складі добрива, потрапляючи в рослину, якісно впливає на транспортування вуглеводів, зміцнює клітинну оболонку, підвищує опір до патогенів. А збалансоване поєднання міді з бором в комплексному добриві «Тітон Олійні Соняшник» - підвищує вміст олії.
При розробці складу добрива, особливу увагу приділяли стимуляції процесу фотосинтезу. Тому воно насичене органічними сполуками магнію та марганцю. Адже магній входить до складу хлорофілу, який забезпечує фотосинтез, а марганець регулює проходження окислювально-відновних процесів рослини.
Застосування даного органо-мінерального комплексу на соняшнику в фази від чотирьох до десяти справжніх листків дозволить нівелювати дефіцит елементів живлення, що в свою чергу позитивно позначиться на закладанні генеративних органів рослини, а обробка добривом після 10-12 справжніх листків - позитивно вплине на масу насіння. 

Пакування: 5л, 10л

Цена: 90,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Добриво Тітон Олійні Соняшник: добрива добрива для олійних.ю квадро плюс добрива оптом добриво для соняшника добриво тітон олійні соняшник купити мікродобрива мікродобрива удобрение для масляничных удобренияе для подсолнуха