Добриво Тітон злаки

30.08.2016    Удобрения — Органо-минеральные удобрения    Первомайск
87,00 грн.
Добриво Тітон злаки - Agrobiz.net
Характеристики
Страна производитель: Украина
Форма выпуска: Жидкость
Производитель: Квадро Плюс

Описание

 Добриво Тітон злаки застосовується для позакореневого підживлення зернових культур. Збалансована формула «Тітон Злаки» усуває дефіцит мікроелементів на всіх стадіях розвитку. У складі добрива містяться основні елементи, найважливіші для злакових рослин.

Сірка, що входить до складу добрива, дозволяє більш ефективно використовувати рослиною азотні добрива, які сприяють збільшенню відсотка білка та клейковини в пшениці. Марганець та мідь в поєднанні з природним комплексом амінокислот активізують синтез лігніну, який відіграє важливу роль у захисті від патогенів (збудників хвороб борошнистої роси, іржі та ін.), а також сприяють підвищенню стійкості рослин до вилягання.

Застосування комплексу «Тітон Злаки» на зернових культурах в період кущення дозволить рослинам більш ефективно використовувати азотні добрива, закласти повноцінні генеративні органи і, як результат, призведе до збільшення кількості колосків у колосі. А застосуван­ня у фазах від прапорцевого листа до колосіння - оптимізує процес фотосинтезу з подальшою трансформацією пластичних речовин до зернівки. Отже, використання органо-мінерального комплексу «Тітон Злаки» у ці фази розвитку дозволить отримати не тільки збільшення врожаю, але і підвищити його якість.

 

Цена: 87,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Добриво Тітон злаки: добрива добрива оптом добриво тітон злаки купити мікродобрива мікро добрива для пшениці мікро добрива ячмінь мікродобрива мікродобрива ціна удобрение для ячменя удобрения для злаковых удобрения квадро плюс купить