Ефірон, к.е. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Ефірон, к.е. Гербіцид - Agrobiz.net
333,85 грн. /шт В наличии
Діюча речовина проникає у рослину через її надземну частину і активно розноситься по всіх органах. У чутливих бур’янів зупиняється біосинтез хлорофіли, що призводить до гальмування процесу фотосинтезу. Діючи на меристематичні тканини, призводить до порушення росту і розвитку бур’янів, при цьому відбувається скручування листків і стебел, корінь потовщується, стає м’яким і водянистим, покривається тріщинами та гине. Рослини втрачають тургор, листя знебарвлюється, жухне.Ефективність дії препарату на деякі бур’яниНазва бур’януРівень ефективностіФаза розвитку бур’янів, сприятлива для знищенняОднорічні дводольні бур’яниАмброзія полинолиста+ + +Фаза 2–4 листківВолошка синя+Гірчак березкоподібній+ +Гірчак звичайний+Гірчак розлогій+Гірчак шорсткий+ + +Гірчиця польова+ + +Гречка татарська+Горошок волохатий+ + +Зірочнік середній+Заінка канадський+ + +Латук компасний+ + +Лобода біла+ + +Нетреба звичайна+ + +Осот городній+ + +Паслін чорний+ + +Редька дика+ + +Ромашка непахуча+Рутка лікарська+Сухоребрик льозеліїв+ + +Талабан польовий+ + +Фіалка польова+Щириця, види+ + +Підмареннік чіпкій+До фази 3–4 кільцяБагаторічні дводольні бур’яниБерезка польова+ +Довжина пагонів 10–15 смБудяк щетинистий+ +Латук татарський+ +Фаза розеткиОсот жовтий польовий+ +Полин звичайний+Фаза 2–4 листківРівень ефективності дії препарату: + + + – 80–95 %; + + – 50–80 %; + – до 50 %.
Препарат вноситься наземним обприскуванням у період від фази кущіння до виходу в трубку для зернових колосових, а також у фазу 3–5 листків для кукурудзи. Максимальна ефективність препарату спостерігається при його застосуванні під час активного росту бур’янів: фаза 2–4 листків для однорічних дводольних та фаза розетки для багаторічних дводольних бур’янів. Температура повітря +12… +20 0С є оптимальною для обприскування. Забороняється проводити обприскування при швидкості вітру більше ніж 3–4 м/с. Перші візуальні ознаки дії препарату (хлороз, втрата тургору, деформація стебла) спостерігаються на 2–5 день після внесення.
Селективний високоефективний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними дводольними та деякими багаторічними бур’янами в посівах зернових колосових і кукурудзи.
Діюча речовина у формі 2-етилгексилового ефіру 2,4-Д надзвичайно швидко поглинається рослинами, тому дощ через 1 годину після обробки практично не впливає на ефективність дії препарату.Висока селективність щодо культурних рослин за умови дотримання регламенту застосування.
Форма выпуска: концентрат эмульсии
Применение: для пшеницы
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Страна производитель: Венгрия
Производитель: Петерс энд Бург Лтд
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Ефірон, к.е. Гербіцид: гербіциди, ефірон, к.е. гербіцид, купити ефірон, ціна ефірон,