Еколайн Бор Лайт

05.12.2016    Удобрения — Органо-минеральные удобрения    Киев
64,00 грн.
Еколайн Бор Лайт - Agrobiz.net
Характеристики
Страна производитель: Украина
Производитель: Еколайн
Форма выпуска: Жидкость

Описание

Склад спецдобрива

Азот (N – NH2) 3,5 %
Бор (B) 8,0 %

Густина 1,2 г/мл
pH 8,0

Рідке борне спецдобриво розроблене для усунення прояву дефіциту бору, а також для позакореневого підживлення культур, особливо вимогливих до умов забезпечення бором.

Роль бору у мінеральному живленні рослин

У рослинах бор приймає участь у створенні клітинних структур та в нормальній диференціації тканин, надає їм міцності. Бор покращує засвоєння поживних речовин і транспортування вуглеводів з листків до коренів та репродуктивних органів. Надзвичайно важлива роль бору у процесах цвітіння – запилення. За його нестачі пилок втрачає життєздатність, процес запилення проходить не повністю. Яскравий приклад – череззерниця кукурудзи в умовах посухи.

Потреба в борі у різних культур різна. Дводольні рослини (цукрові буряки, соняшник, ріпак, майже всі овочі і фрукти) засвоюють приблизно в 10 разів більше бору, ніж однодольні (злаки). Особливо багато його накопичується в м'якоті плодів.

Борне голодування рослин сильніше проявляється під час посухи і при зміні реакції ґрунтового середовища в лужний бік. Борні добрива повинні використовуватись за результатами аналізу ґрунту і рослин, або превентивно на посівах чутливих культур. Прояви гострого дефіциту, які проявляються візуально, практично неможливо усунути.

Призначення та переваги спецдобрива

Затверджено для використання в органічному сільському господарстві згідно зі Стандартом з органічного виробництва та переробки, що є еквівалентним до Постанов ЄС № 834/2007 та № 889/2008 ( Сертифікат «Органік Стандарт» № 16-0529-01 від 03.07.2016)

Еколайн Бор Лайт містить бор у формі органічної сполуки з моноетаноламіном у максимально можливій концентрації. Спецдобриво Еколайн Бор Лайт забезпечує: регулювання живлення бором у критичні фази розвитку рослин, стресостійкість і холодостійкість рослин, регулювання процесу цвітіння, покращення якості врожаю.

Дози та кратність застосування:

Культура Період підживлення Доза , л/га Кратність підживлень
Ріпак Восени(навесні) 4 – 6 листків.
На початку фази бутонізації
0,5 – 1,5
1,5 – 2,0
Соняшник Від 3 до 8 листків 2,0 - 2,5
Соя На початку фази бутонізації 0,8 - 1,5
Кукурудза У фазу 6 – 8 листків 1,0 – 2,0
Плодові і ягідні культури Рожевий бутон
Формування плодів
1,5 – 2,0
1,5 – 2,5
Овочеві Перед цвітінням, плодоутворення 1,5 – 2,0
Виноград Перед цвітінням
Перед дозріванням
1,0 – 1,5
2,5 – 3,0

Цена: 64,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Еколайн Бор Лайт: еклолайн бор лайт еколайн минеральные удобрения органические удобрения удобрения хелатные удобрения