Еколайн Фосфіт К -Цинк

21.06.2017    Удобрения — Органо-минеральные удобрения    Киев
Еколайн Фосфіт К -Цинк - Agrobiz.net
Цена: 207,50 грн. В наличии
Характеристики Описание
Страна производитель: Украина
Производитель: Еколайн
Форма выпуска: Жидкость

Склад спецдобрива

Фосфор (P2O5) 32,0 %
Калій (K2O) 21,0 %
Цинк(хелат)(Zn) 3,5 %
Бор (В) 0,8 %

Густина 1,4 г/мл
pH 6,0

Рідке органо-мінеральне добриво, збагачене фосфором у фосфітній формі, калієм, цинком у найефективнішій формі хелату та бором.

Значення фосфору у формі фосфіту для рослин

Результати, отримані від використання композицій на основі фосфітів, виявилися настільки ефективними, що стали справжнім відкриттям на ринку добрив для позакореневого підживлення. Мікродобрива з фосфором у формі фосфітів легко розчинні у воді та легко засвоюються при потраплянні на листок.

Висока рухливість фосфіт-іонів сприяє швидкому, ефективному та рівномірному розподілу фосфору в рослині. Встановлено, що фосфор у формі фосфіту стимулює синтез в рослині природних фітонцидів - фітоалексинів. Тому такі добрива, маючи фунгіцидні властивості, проявляють профілактичну дію та підвищують стійкість рослин до ураження хворобами. Фосфіти проявляють пригнічуючи дію на активність росяних грибів, які викликають борошнисту росу на багатьох культурах, більшості гнилей, у тому числі кореневих, септоріозу і фузаріозу на зернових культурах, багатьох хворобах бобових, фітофторозу на картоплі та овочевих культурах, парші на плодових культурах, мілдью на винограді, церкоспорозу цукрових буряків та інших хвороб сільськогосподарських культур. Є дані , що застосування фосфітів у технологіях вирощування сільськогосподарських культур дозволяє знизити резистентність шкодочинних об'єктів до окремих фунгіцидів.

Звичайно фосфіт не може бути повною альтернативою фунгіцидам, але профілактична дія беззаперечна і сприяє посиленню ефективності самих фунгіцидів.

Призначення та переваги спецдобрива

Спецдобриво Еколайн Фосфітний К-Zn Призначене для позакореневого підживлення на широкому переліку культур. Використовується за необхідності посилення росту кореневої системи, підвищення посухостійкості. Мікродобриво забезпечує синтез ферменту карбогідрази, без якого неможливий повноцінний синтез ростових речовин (ауксинів та цитокінінів), покращує стійкість рослин до збудників грибкових захворювань та підвищує вміст запасних речовин в товарній частині врожаю, що позитивно впливає на його якість. Завдяки високому вмісту фосфору у фосфітній формі стримується розвиток грибкових захворювань рослин, зокрема фітофтори, борошнистої роси, антракнозу, а цинк посилює цю дію.

Дози та кратність застосування:

Культура Період підживлення Доза , л/га Кратність підживлень
Озимі зернові Кущення восени
Кущення навесні
Вихід в трубку
0,5 - 0,8
0,5 – 1,0
0,5 – 1,0
одноразово
Ячмінь Кущення
Колосіння
0,5 – 0,6
1,0 – 2,0
одноразово
Соняшник 6 – 8 листків 1,0 – 2,0 одноразово
Кукурудза 4 – 6 листків 1,0 – 1,2 одноразово
Горох,соя 2 - 3 справжніх листки
Бутонізація
1,0 – 2,0
1,0 - 2,0
одноразово
Картопля Бутонізація – початок цвітіння 1,0 – 2,0 1 – 2 рази з інтервалом 20 днів
Томати, перець Початок формування плодів 1,5 – 3,0 1 – 2 рази з інтервалом 20 днів
Виноград Від фази 5 – 8 листків 1,0 – 2,0 3 – 4 рази з інтервалом 14 – 20 днів
Плодові і ягідні культури Початок формування плодів 1,0 – 2,0 одноразово
Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует органо-минеральные удобрения?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Еколайн Фосфіт К -Цинк: бортрак микроудобрения для картофеля микроудобрения для кукурузы микроудобрения для подсолнечника удобрение для картофеля хелатный цинк