Еколайн Кальцій Бор

25.04.2017    Удобрения — Органо-минеральные удобрения    Киев
89,85 грн.
Еколайн Кальцій Бор - Agrobiz.net
Характеристики
Страна производитель: Украина
Производитель: Еколайн
Форма выпуска: Жидкость

Описание

Еколайн Кальцій бор.

Азот (N – NH2) 2,5 %
Кальцій (CaО) 5,0 %
Бор (B) 0,8 %

Густина 1,3 г/мл
pH 7,5

Комбіноване концентроване спецдобриво розроблене для усунення прояву дефіциту кальцію і бору, а також для позакореневого підживлення культур, особливо вимогливих до умов забезпечення кальцієм і бором

Роль та особливості використання комплексу кальцій-бор

Кальцій приймає участь у водному, вуглеводному і азотному обміні речовин у рослині, нейтралізує дію органічних кислот, регулює процеси обміну речовин, водний та фізіологічний баланс клітини. Кальцій також необхідний рослині для синтезу нуклеїнових кислот, з ним тісно пов'язані фотосинтез та енергетичний обмін. Підтримуючи структуру клітинних мембран плодів та овочів, кальцій запобігає передчасному старінню і, як наслідок, покращуються можливості зберігання і транспортування плодів. Бор, виконуючи допоміжну роль, сприяє накопиченню цукрів у товарній частині врожаю, тим самим покращуючи його якість.

Ознаки дефіциту кальцію в овочевих культур найбільш помітні на молодих листках, які стають хлоротичними (створення світло-жовтих плям). Старі листки, навпаки - набувають темно-зеленого забарвлення та збільшуються у розмірах.

У плодових дерев молоді листки дрібніють, скручуються, на декотрих створюються блідо-блакитні плями, ростові бруньки часто відмирають та опадають, молоді корені стають коричневими.

У деяких сортів яблунь відзначається ураження плодів гіркою ямчатістю та бурою плямистістю шкірки. Їх прояви посилюються при вологій і холодній погоді, коли переміщення кальцію в плоди затримується.

 

Еколайн Кальцій-Бор містить кальцій у формі 100% хелату ЕДТА і органічний бор. Спецдобриво забезпечує покращення транспортабельності врожаю, запобігає прояву фізіологічних хвороб: гірка ямчатість у яблуні, розтріскування верхівки плодів у томатів, розтріскування плодів черешні та вишні.

Культура Період підживлення Доза , л/га Кратність підживлень
Плодові Початок формування плодів 3,0
Овочеві Початок формування плодів 3,5
Ягідники Початок формування плодів 2,0 – 3,0

Еколайн Кальцій бор.

Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Цена: 89,85 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Еколайн Кальцій Бор: жидкие комплексные удобрения жидкое комплексное удобрение комплексные удобрения комплексные удобрения с микроэлементами удобрения в хелатной форме хелатні мікродобрива хелатное удобрение хелатные удобрения хелаты удобрения