Еколайн Кукурудзяний

21.06.2017    Удобрения — Органо-минеральные удобрения    Киев
Еколайн Кукурудзяний - Agrobiz.net
Цена: 135,72 грн. В наличии
Характеристики Описание
Страна производитель: Украина
Производитель: Еколайн
Форма выпуска: Жидкость

Еколайн Кукурудзяний.

Азот (N – NH2) 16,0 %
Калій (K2O) 10,6 %
Магній (MgО) 2,5 %
Сульфур (SO3) 5,4 %
Цинк (Zn) 2,0 %
Манґан (Mn) 0,8 %
Ферум (Fe) 0,8 %
Купрум (Cu) 0,8 %
Бор (B) 0,4 %

Густина 1,4 г/мл
pH 6,5

Комплексне концентроване спецдобриво для позакореневого підживлення рослин:кукурудза, просо, сорго, могар.

Кукурудза - одна з найбільш продуктивних культур сучасного землеробства. Для формування вегетативної маси і зерна потребує великої кількості поживних речовин. Висока потреба культури у мікроелементах – азот, фосфор, калій, магній. Серед мікроелементів найважливіші – бор, цинк, залізо, мідь. Особливо чутлива до нестачі цинку на ранніх фазах росту. Негативний ефект від дефіциту цинку не можна виправити внесенням його у більш пізні фази росту рослин. Цинк входить до багатьох ферментів та сприяє покращенню процесів обміну в рослині. Залізо підвищує ефективність протікання окисно-відновних реакцій та процесу фотосинтезу. Бор і мідь покращують цвітіння і запилення та запобігають прояву череззерниці, забезпечуючи виповненість початків:

  1. У фазі 3-5 листків, коли починається активний ріст кореневої системи і засвоєння поживних речовин з ґрунту, починається формування зачатків генеративних органів. Отримати у повному обсязі необхідні поживні речовини з добрив, внесених перед посівом, молода рослина кукурудзи ще не в змозі через недостатньо розвинену кореневу систему або несприятливі погодні умови (посуха, пізні заморозки), прояву антагонізму іонів. Тому дуже важливо у цей період компенсувати нестачу елементів живлення, особливо цинку шляхом позакореневого підживлення. Запізнення з корекцією живлення рослин кукурудзи цинком істотно знижує ефективність підживлення ним.
  2. перед початком фази швидкого росту, який починається при формуванні 8 – 10 листків і триває до початку викидання волоті. Позакореневе підживлення у цей період знімає стрес у рослин від дії страхових гербіцидів та стимулює вегетативний ріст рослин. У цей період ефективним буде підживлення комплексним спецдобривом у повній дозі.

Спецдобриво Еколайн Кукурудзяний містить весь набір елементів живлення, необхідних для оптимізації мінерального живлення кукурудзи у критичні періоди, що забезпечує нормальний ріст та розвиток рослин для реалізації генетичного потенціалу продуктивності. Крім того, Еколайн Кукурудзяний збільшує стійкість культури до стресових ситуацій та покращує якість врожаю. Mg, Zn, Mn, Fe, Cu входять до складу спецдобрива у вигляді 100% хелатів ЕДТА.

Дози та кратність застосування:

Культура Період підживлення Доза , л/га Кратність підживлень
Кукурудза 3 – 5 листків 1,0 – 1,5 одноразово
Кукурудза 8 – 10 листків 1,5 – 2,0 одноразово
Сорго Кущення-початок викидання волоті 1,5 – 2,0 1 – 2 рази
Просо Кущення-початок викидання волоті 1,5 – 2,0 одноразово

Еколайн Кукурудзяний.

Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует органо-минеральные удобрения?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Еколайн Кукурудзяний: жидкие комплексные удобрения жидкое комплексное удобрение комплексные удобрения комплексные удобрения с микроэлементами микроудобрения для кукурузы удобрения в хелатной форме хелатні мік хелатное удобрение хелатные удобрения хелатный цинк хелаты удобрения