Еколайн Магній

11.07.2017    Удобрения — Органо-минеральные удобрения    Киев
Еколайн Магній - Agrobiz.net
Цена: 114,14 грн. В наличии
Характеристики Описание
Страна производитель: Украина
Производитель: Еколайн
Форма выпуска: Жидкость

Еколайн Магній.

Азот (N – NH2) 3,5 %
Магній (MgО) 4,7 %
Сульфур (SO3) 4,0 %
Ферум (Fe) 0,46 %
Цинк (Zn) 0,35 %
Манґан (Mn) 0,23 %
Бор (B) 0,23 %
Купрум (Cu) 0,12 %

Густина 1,2 г/мл
pH 7,5

Концентроване хелатоване магнієве спецдобриво розроблене для усунення прояву дефіциту цього елемента мінерального живлення, а також для позакореневого підживлення культур, особливо вимогливих до умов забезпечення магнієм.

Роль магнію у мінеральному живлені рослин

Магній у рослині відповідає за утворення хлорофілу в листках рослин, суттєво впливає на продуктивність процесу фотосинтезу, синтез вуглеводів та їх транспортування з листків до коренів, внаслідок чого формується потужна коренева система, зростає концентрація цукрів у точці росту. Він також активізує процеси перетворення фосфору з мінеральних сполук в органічні. Більше 300 ферментів активуються магнієм завдяки його специфічному зв'язуванню в комплекси.

Ознаки дефіциту магнію особливо часто спостерігаються на легких ґрунтах. До них відноситься міжжилковий хлороз старих листків, які твердіють, стають ламкими, передчасно всихають і опадають. Ознаки голодування спочатку помітні біля основи пагона поточного року, потім розповсюджуються до верхівки пагона, де залишається декілька тонких темно-зелених листків.

У вишні та деяких сортів яблунь міжжилковий хлороз починається від середини листка. Листя між жилками стає пурпурово-червоним. У вишні та груші плями на листках часто мають майже чорний колір, плоди повільно дозрівають і зазвичай непридатні до зберігання.

Еколайн Магній містить магній у формі 100% хелату ЕДТА. Для посилення ефективності добрива до його складу введені інші елементи, зокрема, залізо, марганець, мідь та цинк у формі 100% хелатів ЕДТА. Спецдобриво Еколайн Магній забезпечує: покращення діяльності кореневої системи, зростання концентрації цукрів у точці росту, активацію процесу перетворення та засвоєння фосфору, стресостійкість і холодостійкість рослин.

Дози та кратність застосування:

Культура Період підживлення Доза , л/га Кратність підживлень
Зернові Фаза кущення 1,0 – 4,0
Кукурудза 6 – 8 листків 1,5 – 2,5
Цукрові буряки Змикання листків у рядках 1,5 – 2,5
Овочеві У фази активного росту культур 1,5 – 3,0
Плодові Початок формування плодів 2,0 – 3,0
Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует органо-минеральные удобрения?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Еколайн Магній: еколайн еколайн магній минеральные удобрения органические удобрения удобрения хелатные удобрения