Мікродобриво Еколайн Марганець

11.07.2017    Удобрения — Органо-минеральные удобрения    Киев
Мікродобриво Еколайн Марганець - Agrobiz.net
Цена: 140,71 грн. В наличии
Характеристики Описание
Страна производитель: Украина
Производитель: Еколайн
Форма выпуска: Жидкость

Мікродобриво Еколайн Марганець

Азот (N – NH2) 3,0 %
Манґан (Mn) 6,0 %

Густина 1,3 г/мл
pH 6,5

Концентроване марганцеве спецдобриво розроблене для усунення прояву дефіциту марганцю, а також для позакореневого підживлення культур, особливо вимогливих до умов забезпечення марганцем.

Роль марганцю у мінеральному живленні рослин

Марганець приймає участь у процесах фотосинтезу, синтезі та активації хлорофілу, білковому обміні, синтезі вітаміну С (аскорбінової кислоти), сприяє накопиченню цукру.

Більшість ґрунтів України містить достатню кількість засвоюваного марганцю, проте його нестача може проявлятися на легких (піщаних) ґрунтах, де він схильний до вимивання з верхніх шарів ґрунту. Чорноземні і дерново-карбонатні ґрунти з нейтральною або лужною реакцією часто страждають від нестачі марганцю. Нестача марганцю може також проявлятися після вапнування та під час посухи.

Ознаки дефіциту марганцю у рослин різні. У зернових на листках з’являються сіро-зелені плями та смуги. У картоплі поверхня листка стає нерівною - прожилки залишаються внизу, а міжжилковий простір піднімається. У огірка молоді листки набирають світло-зеленого забарвлення, а на краях - жовтуватого. Пізніше процес охоплює всю пластинку листка, а прожилки залишаються яскраво-зеленого кольору. У столового буряка листки стають темно-червоними. Найвищий ефект від застосування марганцевих добрив досягають на посівах цукрових буряків, картоплі, на овочевих культурах в садах.

 

Еколайн Марганець містить марганець у формі 100% хелату ЕДТА. Спецдобриво Еколайн Марганець забезпечує регулювання живлення рослин марганцем, особливо у жаркі періоди, коли його надходження з ґрунту в рослини гальмується; збільшення продуктивності рослин, покращення якості врожаю.

Дози та кратність застосування:

Культура Період підживлення Доза , л/га Кратність підживлень
Цукрові буряки Змикання листків в рядках 1,0 – 2,0
Кукурудза У фазу 8 – 10 листків 1 – 1,5
Картопля На початку фази бутонізації 1,0 – 2,0
Овочі Початок плодоутворення 1,5 – 2,0
Плодові Початок плодоутворення 1,5 – 2,0

Мікродобриво Еколайн Марганець.

Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует органо-минеральные удобрения?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Мікродобриво Еколайн Марганець: еколайн еколайн марганець минеральные удобрения органические удобрения удобрения хелатные удобрения