Еколайн Мідь

11.07.2017    Удобрения — Органо-минеральные удобрения    Киев
Еколайн Мідь - Agrobiz.net
Цена: 140,71 грн. В наличии
Характеристики Описание
Форма выпуска: Жидкость
Страна производитель: Украина
Производитель: Еколайн

Еколайн Мідь.

Азот (N – NH2) 4,3 %
Купрум (Cu) 10,0 %

Густина 1,4 г/мл
pH 6,5

Концентроване мідне спецдобриво розроблене для усунення прояву дефіциту міді, а також для позакореневого підживлення культур, вимогливих до умов забезпечення міддю, особливо за вирощування їх на ґрунтах легкого гранулометричного складу, осушених торфових ґрунтах.

Роль міді у мінеральному живленні рослин

Мідь входить до складу ферментів, підвищує інтенсивність дихання і фотосинтезу, впливає на білковий та вуглеводний обмін. Головне значення міді - участь у синтезі у рослинах окислювально-відновлювальних ферментів. Мідь також присутня в активному центрі комплексу метал-білок, виступає як активатор біохімічних процесів, сприяє синтезу білка, впливаючи на азотний обмін у рослині. Мідь стимулює синтез вуглеводів, покращує надходження у рослини азоту та магнію, приймає участь в ауксиновому і нуклеїновому обмінах, біосинтезі лігніну.

Мідні добрива ефективні на посівах: цукрових, кормових і столових буряків, турнепсу, моркви, гороху, гірчиці, соняшнику, льону і коноплі. Використання мідних добрив сприяє збільшенню вмісту білка у зернових і бобових культурах, підвищує вміст цукру в коренеплодах, підвищує вміст вітаміну C у плодах.

Ознаки дефіциту міді. Зернові культури є рослинами-індикаторами на дефіцит міді. Нестача міді у посівах зернових колосових культур проявляється у вигляді пустоколосиці. У голодуючих рослин спостерігається побіління кінчиків молодих листків і скручування їх з наступним в'яненням і відмиранням. Спостерігається потворність розвитку колоса.

У плодових культур молоді пагони відмирають, на листках проявляється крайовий хлороз і некроз, різко затримується перехід рослин в генеративну фазу (цвітіння і плодоношення), листки опадають, кінчики пагонів відмирають і загинаються донизу.

Мідне голодування рослин посилюється за високого вмісту важких металів (Mn, Fe, Zn) у ґрунтовому розчині через антагонізм іонів.

Призначення та переваги спецдобрива

Затверджено для використання в органічному сільському господарстві згідно зі Стандартом з органічного виробництва та переробки, що є еквівалентним до Постанов ЄС № 834/2007 та № 889/2008 ( Сертифікат «Органік Стандарт» № 16-0529-01 від 03.07.2016)

Еколайн Мідь містить мідь у формі 100% хелату ЕДТА. Спецдобрива Еколайн Мідь забезпечує: регулювання живлення міддю в критичні фази розвитку рослин, покращує засвоєння азоту та синтезу білків, регулювання процесу цвітіння, стресостійкість і холодостійкість рослин, збільшення продуктивності рослин.

Дози та кратність застосування:

Культура Період підживлення Доза , л/га Кратність підживлень
Озимі зернові Початок виходу в трубку - колосіння 0,5 – 1,0
Зернобобові Початок формування бобів 0,5 – 1,0
Цукрові буряки Змикання листків у міжряддях 0,5 – 1,0
Картопля Перед цвітінням 1,0
Плодові зерняткові Формування плодів 0,5 – 1,0
Плодові кісточкові Початок формування плодів
Після збору урожаю
0,5 – 1,0
2,0 – 2,5
Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует органо-минеральные удобрения?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Еколайн Мідь: еколайн еколайн мідь минеральные удобрения органические удобрения удобрения хелатные удобрения