Еколайн молібден

11.07.2017    Удобрения — Минеральные удобрения    Киев
Еколайн молібден - Agrobiz.net
Цена: 273,52 грн. В наличии
Характеристики Описание
Страна производитель: Украина

Еколайн молібден!

Азот (N – NH2) 4,0 %
Фосфор (P2O5) 25,0 %
Молібден (MO) 7,0 %

Густина 1,4 г/мл
pH 5,5

Концентроване молібденове спецдобриво розроблене для усунення прояву дефіциту молібдену, а також для позакореневого підживлення культур, особливо вимогливих до умов забезпечення цим мікроелементом (бобові культури, плодові культури).

Молібден входить до складу ферментів нітрат та нітритредуктаза. Приймає участь у процесах засвоєння азоту, білковому та фосфорному обміні. Особливо чутлива до умов живлення молібденом група бобових культур, що пов’язано з його участю у процесах азотфіксації молекулярного азоту бульбочковими бактеріями роду Rhizobium. Виконує важливу роль у формуванні якості плодів зерняткових та кісточкових садових культур.

Доступність молібдену для рослин у значній мірі залежить від фізико-хімічних показників ґрунту. За кислої реакції ґрунтів його рухомість, а отже і засвоюваність рослинами сильно знижується. На ґрунтах органогенного походження, молібден сильно зв'язується органічною речовиною і недоступний для рослин.

Нестача молібдену в рослинах призводить до накопичення простих азотовмісних сполук, зокрема, таких небезпечних для людей і тварин, як нітрати і нітрити. За нестачі молібдену в рослинах сповільнюється синтез аскорбінової кислоти, внаслідок чого послаблюється регенерація хлорофілу і знижується інтенсивність процесу фотосинтезу.

Ознаки дефіциту молібдену особливо помітні на рослинах цвітної капусти, що проявляється у скручуванні листків, зміни форми та кольору листків.

Перша і друга пари справжніх листків томату жовтіють, закручуються краями догори. Хлороз розповсюджується між прожилками на всю пластинку листка. У бобових рослин і плодових культур на листках, як і при нестачі азоту, з'являються світло-зелені плями.

Призначення та переваги спецдобрива

Еколайн Молібден містить молібден у формі органо-мінерального комплексу з фосфором. Поєднання молібдену з фосфором з урахуванням того, що обидва елементи тісно пов’язані у біохімічних процесах у рослинах покращує їх засвоєння. Спецдобриво Еколайн Молібден забезпечує регулювання живлення рослин чутливих до умов забезпечення молібденом. Спецдобриво особливо ефективне на кислих ґрунтах та ґрунтах органогенного походження. Забезпечує збільшення продуктивності рослин, покращення якості врожаю.

Дози та кратність застосування:

Культура Період підживлення Доза , л/га Кратність підживлень
Соя, горох, еспарцет, нут, насінники бобових трав У фазу 3 – 5 листків 0,5 – 1,0 одноразово
Плодові і ягідні Формування плодів 1,0 – 1,5 одноразово
Овочеві Плодоутворення 0,5 – 1,0 одноразов

Еколайн молібден.

Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует минеральные удобрения?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Еколайн молібден: молібденове добриво