Еколайн Овочевий

21.06.2017    Удобрения — Органо-минеральные удобрения    Киев
Еколайн Овочевий - Agrobiz.net
Цена: 156,60 грн. В наличии
Характеристики Описание
Страна производитель: Украина
Производитель: Еколайн
Форма выпуска: Жидкость

Еколайн Овочевий.

Азот (N – NH2) 9,0 %
Калій (K2O) 7,0 %
Кальцій (CaО) 3,5 %
Магній (MgО) 2,5 %
Сульфур (SO3) 3,0 %
Манґан (Mn) 1,5 %
Ферум (Fe) 0,9 %
Бор (B) 0,9 %
Купрум (Cu) 0,75 %
Цинк (Zn) 0,15 %
Молібден (Mo) 0,02 %

Густина 1,3 г/мл
pH 4,5

Комплексне концентроване спецдобриво призначене для позакореневого підживлення овочевих культур з метою підвищення урожаю і якості.

До групи овочевих культур відносяться культури кількох ботанічних родин з відмінними біологічними особливостями,але для них характерні схожі вимоги до мінерального живлення пов’язані з якістю та транспортабельністю врожаю. У мінеральному живленні овочевих культур виділяються наступні критичні періоди:

  • для рослин, які висаджуються розсадою, період приживання - потребують збалансованого живлення в першу чергу мікроелементами;
  • період бутонізації і цвітіння - важливо забезпечення бором та іншими мікроелементами для регулювання процессів цвітіння та накопичення цукрів;
  • дозрівання врожаю. У першу чергу - це кальцій, який сприяє зміцненню клітинних стінок та регулює, протікання реакцій синтезу в рослині. Покращення живлення рослин сіркою забезпечує більш повне засвоєння азоту та недопущення накопичення у врожаї нітритів і нітратів. Магній, залізо та марганець, діючи в комплексі, посилюють продуктивність фотосинтезу, завдяки чому в товарній частині врожаю підвищується вміст сухої речовини, таким чином покращується якість врожаю.

Призначення та переваги спецдобрива

Спецдобриво Еколайн Овочевий розроблене спеціально під потреби рослин овочевих культур у елементах мінерального живлення. Містить макро- і мікроелементи, які мають визначальний вплив на протікання процесів біосинтезу у рослинах овочевих культур. У добриві підвищенний вміст кальцію, магнію та сірки, які мають важливий вплив на засвоєння азоту і фосфору, впливаючи таким чином на якість, лежкість і транспортабельність врожаю овочевих культур. Mg, Zn, Mn, Fe, Cu входять до складу спецдобрива у вигляді 100% хелатів ЕДТА.

Спецдобриво Еколайн Овочевий придатне для застосування разом з засобами захисту рослин, забезпечує стресостійкість рослин.

Дози та кратність застосування:

Культура Період підживлення Доза , л/га Кратність підживлень
Огірки, кабачки, патисони Перед цвітінням 1,5 – 2,0 1 – 2 рази з інтервалом 14 днів
Томати, перець Початок зав'язування плодів 1,5 – 2,0 1 – 2 рази з інтервалом 14 днів
Капуста Початок формування качана.
Дозрівання
2,0 – 3,0
1,0 – 2,0
одноразово
Морква Початок формування коренеплоду 2,0 – 3,0 одноразово
Цибуля, часник Початок формування цибулини 2,0 – 3,0 одноразово

Еколайн Овочевий.

Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует органо-минеральные удобрения?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Еколайн Овочевий: регуляторы роста регуляторы роста и развития растений регуляторы роста растений стимуляторы роста для картофеля стимуляторы роста растений стимуляторы роста растений купить