Еколайн Універсал Насіння

21.06.2017    Удобрения — Органо-минеральные удобрения    Киев
Еколайн Універсал Насіння - Agrobiz.net
Цена: 104,40 грн. В наличии
Характеристики Описание
Страна производитель: Украина
Производитель: Еколайн
Форма выпуска: Жидкость

Еколайн Універсал Насіння.

Азот (N – NH2) 4,0 %
Калій (K2O) 10,0 %
Ферум (Fe) 0,8 %
Манґан (Mn) 0,8 %
Купрум (Cu) 0,7 %
Цинк (Zn) 0,7 %
Бор (B) 0,4 %

Густина 1,3 г/мл
pH 6,5

Комплексне концентроване спецдобриво призначене для передпосівної обробки насіння.

Від проростання насіння і до утворення двох–трьох листків мінеральне живлення рослин відбувається за рахунок запасів самої насінини. Для підсилення живлення рослин до переходу на живлення від власної кореневої системи рекомендується до суміші ЗЗР, при протруюванні насіння, додавати спецдобрива.

Спецдобриво Еколайн Універсал Насіння розроблене спеціально для передпосівної обробки насіння одночасно з протруюванням для забезпечення рослин макро- та мікроелементами у період від проростання до появи сходів і переходу на автотрофне живлення. Містить макро- і мікроелементи, які мають визначальний вплив на протікання процесів на початкових етапах росту рослин. Підібране співвідношення мікроелементів підвищує стійкість рослин до ураження хворобами у початкові періоди росту. Zn, Mn, Fe, Cu входять до складу спецдобрива у вигляді 100% хелатів ЕДТА.

Спецдобриво Еколайн Універсал Насіння використовується у комплексі з фунгіцидними або інсекто-фунгіцидними протруйниками.

При протруюванні насіння зернових колосових культур доза застосування Еколайн Універсал Насіння складає 0,3 – 0,5 л на 1 тонну насіння.

Еколайн Універсал Насіння.

Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует органо-минеральные удобрения?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Еколайн Універсал Насіння: жидкие комплексные удобрения жидкое комплексное удобрение комплексные удобрения комплексные удобрения с микроэлементами підживлення пшениці удобрения в хелатной форме удобрення оз хелатні мікродобрива хелатное удобрение хелатные удобрения хелаты удобрения