Еколайн Залізо

21.06.2017    Удобрения — Органо-минеральные удобрения    Киев
Еколайн Залізо - Agrobiz.net
Цена: 106,49 грн. В наличии
Характеристики Описание
Страна производитель: Украина
Производитель: Еколайн
Форма выпуска: Жидкость

Еколайн Залізо.

Азот (N – NH2) 3,0 %
Ферум (Fe) 6,0 %

Густина 1,3 г/мл
pH 6,5

Концентроване хелатоване спецдобриво розроблене для усунення прояву дефіциту заліза, а також для позакореневого підживлення культур, особливо вимогливих до умов забезпечення залізом.

Роль заліза у мінеральному живленні рослин

Залізо приймає участь в процесах обміну речовин, впливає на синтез хлорофілу. Залізо входить до складу ферментів, що беруть участь в окислювально-відновлювальних реакціях. У рослини залізо надходить у вигляді іонів Fe2+ і Fe3+ і концентрується (приблизно 80%) в білках хлоропластів, тобто у листках.

Ознаки дефіциту заліза: затримується ріст рослин, молоді листки стають хлоротичними. При гострому дефіциті листки біліють, і лише жилки листка на краях залишаються зеленими. У рослині залізо практично не реутилізується. Від нестачі заліза найчастіше страждають плодові культури, особливо при вирощуванні на карбонатних або перевапнованих ґрунтах. У даному випадку проявляється так званий вапняковий хлороз. Дерева з сильним проявом хлорозу погано цвітуть, різко знижується врожай плодів, знижується їх якість.

Призначення та переваги спецдобрива

Затверджено для використання в органічному сільському господарстві згідно зі Стандартом з органічного виробництва та переробки, що є еквівалентним до Постанов ЄС № 834/2007 та № 889/2008 ( Сертифікат «Органік Стандарт» № 16-0529-01 від 03.07.2016)

Еколайн Залізо містить залізо у формі 100% хелату ЕДТА. Спецдобриво Еколайн Залізо забезпечує: регулювання живлення залізом у критичні фази розвитку рослин, покращення діяльності фотосинтезу, усунення прояв хлорозу, збільшення продуктивності рослин, покращення якості врожаю.

Дози та кратність застосування:

Культура Період підживлення Доза , л/га Кратність підживлень
Кукурудза У фазу 8 – 12 листків 1,0 – 1,5
Плодові і ягідні Формування плодів 1,5 – 2
Овочеві Плодоутворення 1,0 – 1,5
Виноград Початок формування ягід 2,0
Плодові і ягідні Формування плодів 2,0
Овочеві Плодоутворення 2,0

Еколайн Залізо.

Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует органо-минеральные удобрения?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Еколайн Залізо: жидкие комплексные удобрения жидкое комплексное удобрение комплексные удобрения комплексные удобрения с микроэлементами удобрения в хелатной форме хелатні мікродобрива хелатное удобрение хелатные удобрения хелаты удобрения