Експрес, в.г. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Експрес, в.г. Гербіцид - Agrobiz.net
8 320,44 грн. /шт В наличии
ЕКСПРЕС ® поглинається головним чином через листя і далі легко переміщується в бур'янах. Діюча речовина ЕКСПРЕС ® блокує в чутливих рослинах фермент ацетолактатсинтази, який бере участь в синтезі незамінних амінокислот.Придушення ферменту призводить до швидкої зупинки росту рослин, а потім до їх загибелі. Цей фермент відсутній в організмі людини і тварин, чим пояснюється низька токсичність ЕКСПРЕС ® для теплокровних. У чутливих бур'янів ріст припиняється через кілька годин після обробки. Інші симптоми, як хлороз і некроз, з'являються протягом 1-3 тижнів, а потім бур'яни гинуть. Менш чутливі бур'яни можуть вижити і залишитися зеленими, проте вони більше не конкурують з культурними рослинами.
Для боротьби з падалицею соняшнику, стійкого до гербіциду ЕКСПРЕС ® , в наступних культурах сівозміни необхідно використовувати бакові суміші гербіцидів з класу сульфонілсечовин з гербіцидами іншого механізму дії. Для попередження небажаного поширення соняшнику, стійкого до гербіциду ЕКСПРЕС ® , необхідно дотримуватися сівозміни.РЕКОМЕНДАЦІЇ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯЕКСПРЕС ® малоопасен для тварин і навколишнього середовища, в тому числі для медоносних бджіл, риб та інших видів дикої фауни. ЕКСПРЕС ® слід застосовувати тільки на стійких гібридах соняшнику при нормі витрати не більше 50 г / га за сезон. Для контролю злакових бур'янів можна використовувати зареєстровані на соняшнику гербіциди.Не можна застосовувати ЕКСПРЕС ® , якщо соняшник знаходиться в стресовому стані: від посухи або надмірного зволоження грунту, високою і низькою температури повітря, різких перепадів температури протягом доби, нестачі харчування, а також якщо культура пошкоджена заморозками, шкідниками, градом або іншими фізичними впливами.ЕКСПРЕС ® також можна застосовувати після сильних дощів протягом як мінімум 3 днів або до тих пір, поки надмірна волога не піде з грунту.Використання ЕКСПРЕС ® в посівах стійких гібридів соняшнику, схильних до стресу, може привести до пошкодження культури.Приготування робочого розчинуРобочий розчин готують в день обробки. Бак заповнюють водою до 1/3 і, при працюючій мішалці, додають відповідну кількістьЕКСПРЕС ® . Потім додають води до 2/3, мішалку зупиняють і додають ТРЕНД ® 90. Потім доливають води. При приготуванні бакових сумішей спочатку розчиняють ЕКСПРЕС ® , потім додають інші препарати і в кінці ТРЕНД ® 90.
для боротьби з дводольними бур'янами в посівах особливих гібридів соняшнику
Висока ефективність проти широкого спектру дводольних бур'янів . ЕКСПРЕС ® контролює більшість дводольних бур'янів, що зустрічаються в посівах соняшнику, включаючи злісні і трудноіскоренімие (види осотів, осот, амброзія та ін.). Пригнічує вплив на вовчка.Гнучкість термінів (2-8 листків культури) і норм внесення (20-50 г / га). Норма витрати ЕКСПРЕС ® варіюється від 20 до 50 г / га. Обприскування посівів у фазі від 2-4 до 6-8 справжніх листків культури в ранні фази росту бур'янів (2-4 листки) в чистому вигляді або в суміші з ТРЕНД ® 90 (200 мл / га).Безпека для будь-яких наступних культур сівозміни і селективність до оброблюваної культури. ЕКСПРЕС ® швидко розкладається в грунті і не представляє небезпеки для наступних культур в сівозміні при звичайній ротації. Призначений тільки для захисту гібридів соняшнику компанії DuPont Pioneer з ознакою стійкості до гербіциду ЕКСПРЕС ® .
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Експрес, в.г. Гербіцид: в.г. гербіцид, гербіциди, експрес, купити експрес, ціна експрес,