Ель канадская - Picea glauca Rainbows End (высота 50-60см, горшок 5л)

11.11.2016    Саженцы хвойных — Саженцы Ели    Луцк
270,00 грн.
Ель канадская - Picea glauca Rainbows End (высота 50-60см, горшок 5л) - Agrobiz.net
Характеристики
Страна производитель: Украина
Высота: Карликовый

Описание

Picea glauca Rainbow`s End - карликове конусовидне хвойне вічнозелене деревце. Росте дуже повільно - у десятирічному віці досягає висоти 1 м. Крона формується у вигляді широкого абсолютно неправильного і несиметричного конуса з різко загостреною вершиною. З віком цей недолік зникає, і силует деревця стає правильним, ширококонусовидним або пірамідальним. Хвоя м'яка, ніжна, тонка, довжиною близько 1 - 1,5 см, пофарбована в яскраво-зелений колір. Молода хвоя - кремово-жовта або золотисто-жовта, ближче до середини літа забарвлення крони вирівнюється.

Ялина канадська Рейнбоуз Енд дуже любить сонце. У півтіні жовте забарвлення свіжого приросту тьмяніє, в тіні змінюється на зелений. Для того, щоб прекрасний карликовий конус одягнувся в золото, слід садити його виключно на сонці. В березні-квітні можна захистити від прямих сонячних променів з південного боку не тільки в дитячому, але і в більш зрілому віці. До грунтів невимоглива. Підходять будь-які садові грунти, але не виносить як сухості, так і зайвого зволоження. Дуже зимостійкий сорт. Чутлива до задимлення і забруднення повітря.

Picea glauca Rainbow`s End використовується для контрастних групових та поодиноких посадок, а також в якості контейнерної культури.

Цена: 270,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Ель канадская - Picea glauca Rainbows End (высота 50-60см, горшок 5л): елка елка колючая елка обычная елка оптом ель ель восточная ель канадская ель оптом купить елку купить ель купить ель канадская цена елки цена ель