Еластік

21.06.2017    Средства защиты растений — Адьюванты (прилипатели)    Киев
Еластік - Agrobiz.net
Цена: 568,98 грн. В наличии

Описание

Карбоксилатний стиролбутадієновий кополімер, 450 г/л

Поверхнево-активна речовина, склеювач, що використовується для зменшення розтріскування стручків ріпаку та гороху, а також як прилипач для підвищення ефективності пестицидів

Зменшує передзбиральні втрати та втрати при комбайнуванні

Забезпечує однорідність дозрівання насіння

Покращує утримання препаратів на поверхні рослин

Підвищує стійкість до змивання опадами

Покращує ефективність дисекантів при застосуванні у бакових сумішах

 

Діюча речовина: карбоксилатний стирол-бутадієновий кополімер, 450 г/л

Препаративна форма: концентрат, що емульгується

Упаковка: каністра 5 л

 

Еластік® формує на обробленій поверхні рослини напівпроникної полімерної мембрани, котра дозволяє воді випаровуватись із поверхні стручка і одночасно запобігає проникненню вологи до тканин рослини. Отже, за рахунок еластичних властивостей та регуляції обміну вологи Еластік запобігає розтріскуванню стручків. На відміну від препаратів подібної дії, що належать до піноленової групи та виробляються з рослинного екстрак- ту, Еластік® є повністю синтетичним продуктом, що синтезується в контрольованих умовах, характеризується стабільною якістю і, відповідно, забезпечує стабільну ефективну дію. На відміну від піноленів, для полімеризації Еластіку® не потрібне денне світло, що є важливою перевагою у разі застосування препарату у передвечірній або вечірній час.

 

Рекомендації щодо застосування у якості склеювача стручків

 

На ріпаку препарат застосовують за 3-4 тижні до збирання врожаю, коли стручки ще мають світло-зе- лений колір і вигинаються до U- або V- подібної форми, не розтріскуючись. Горох обробляють у фазу росту, коли насіння гірке на смак. Для засмічених бур’янами посівів ріпаку рекомендується викорис- товувати Еластік® у нормі 0,5-0,7 л/га в композиціях із препаратами на основі гліфосату та глюфосинату амонію в їхніх рекомендованих нормах за 10-12 днів до збирання врожаю за умов вологості насіння 30-35%, але не вище 40% оскільки насіння може втратити товарну якість.

 

Норма витрати робочого розчину

250-500 лiтpiв пpи нaземному обпpискувaннi та 70-90 лiтpiв нa гектap пpи aвiaцiйному обприскуваннi.

 

Рекомендації щодо застосуванню у якості прилипача

Еластік® сприяє покращанню прилипання робочого розчину до поверхні рослин та зменшенню знесення робочого розчину під час обприскування. Препарат також рекомендується використовувати за умов до- щової погоди.

Еластік® застосовується при нормі 0,10% від загально- го об’єму робочої рідини за нормальних погодних умов та при нормі 0,14% за складних погодних умов. За максимальної концентрації (0,14% від обсягу робочої суміші) на зареєстрованих культурах Еластік® може застосовуватись з усіма зареєстрованими пестицидами у рекомендованих нормах внесення. Еластік® формує на обробленій поверхні рослини напівпроникної полімерної мембрани, котра дозволяє воді випаровуватись із поверхні стручка і одночасно запобігає проникненню вологи до тканин рослини. Отже, за рахунок еластичних властивостей та регуляції обміну вологи Еластік запобігає розтріскуванню стручків. На відміну від препаратів подібної дії, що належать до піноленової групи та виробляються з рослинного екстрак- ту, Еластік® є повністю синтетичним продуктом, що синтезується в контрольованих умовах, характеризується стабільною якістю і, відповідно, забезпечує стабільну ефективну дію. На відміну від піноленів, для полімеризації Еластіку® не потрібне денне світло, що є важливою перевагою у разі застосування препарату у передвечірній або вечірній час.

Еластік® нaноситься пpиблизно зa 3 тижнi до збиpaння вpожaю бобових культур і ріпаку. У цей чaс стpучки мaють свiтло-зелений колip, ще гнучкi, їх можнa згинaти у фоpмi лiтеp “U” aбо “V”, i пpи цьому вони не pозкpивaються i з них не висипaється нaсiння. Нa гоpосі Еластік® застосовують на активно вегетуючі рослини до набуття насінням гіркого присмаку. Нa полях з незначним забур’яненням Еластiк® можнa застосовувати з нормою витрати 0.5 лiтpiв нa гектap разом із гербіцидами з групи глiфосaтів в офiцiйно зapеєстpовaних нормах і термінах.

 

 

Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует адьюванты (прилипатели)?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Еластік: еластік пар поверхнево-активні речовини