Еверест в.г.

21.06.2017    Средства защиты растений — Пестициды, гербициды    Киев
Еверест в.г. - Agrobiz.net
Цена: 8 567,23 грн. /кг Под заказ
Характеристики Описание
Форма выпуска: гранулы
Страна производитель: Япония
Производитель: Arysta LifeScience
Срок применения: грунтовой
Культуры: Универсальный

ВГ (флукарбазон натрію, 700 г/кг)

Селективний системний гербіцид. Вершина успіху у боротьбі з однорічними злаковими та деякими двосім’ядольними бур’янами.

 

Довготривалий контроль однорічних злакових та деяких дводольних бур’янів

Висока ефективність проти злакових бур’янів стійких до препаратів з групи сульфонілсечовин

Поєднання активності через листя та грунт

Широке вікно застосування

Гарний партнер для бакових сумішей

 

Діюча речовина: флукарбазон натрію, 700 г/кг

Препаративна форма: гранули, що диспергуються у воді

Упаковка: бутель 0,5 кг

 

Еверест® - це селективний системний гербіцид, що забезпечує тривалий контроль однорічних злакових бур’янів протягом усього періоду вегетації.

 

Норма витрати робочого розчину

100-300 л/га

Висока ефективність проти важливих злакових бур’янів протягом усього періоду вегетації, а саме метлюг звичайний, вівсюг звичайний, мишій зелений, мишій сизий, просо куряче, гумай, окремі види бромусу, пажитниця та дводольних бур’янів: фіалка польова, гірчиця польова, талабан польовий, види ромашки, сокирки польові, грицики звичайні.

Відсутність обмежень у сівозміні: період піврозпаду у грунті в залежності від його типу складає в середньому 30 діб. Препаративна форма препарату – водорозчинні гранули забезпечує комфортність застосування. Альтернативний механізм дії пов’язаний з інгібіюванням ацетолактатсинтази (АЛС) забезпечує високу ефективність проти резистентних біотипів бур’янів до інших діючих речовин. Гнучкість у застосуванні, яка дозволяє контролювати всі хвилі вівсюга звичайного по мірі його проростання впродовж вегетаційного періоду. Може застосовуватись в бакових сумішах з більшістю гербіцидів для розширення спектру проти дводольних бур`янів.

Еверест у бакових сумішах з Дикамбою не рекомендується застосовувати на твердих сортах пшениці. Норма використання препарату варіює в залежності від типу бур’яну та характеру забур`яненості. Підвищені норми застосовуються у боротьбі зі злісними злаковими бур’янами (плоскуха, мишій сизий, бромус) для забезпечення тривалої грунтової активності за умови переростання бур’янів та за несприятливих умов їх росту і розвитку. Флукарбазон натрію забезпечує активну дію на бур’яни при понижених температурах +5...+7°С.

Еверест® слід застосовувати в бакових сумішах із гербіцидами проти дводольних бур’янів. Для підсилення швидкості та ефективності дії гербіциду Еверест® слід застосовувати у бакових сумішах з неіонною поверхнево-активною речовиною. Для боротьби з однорічними видами бромусу рекомендується застосовувати дробне внесення (осінь-весна).

 

Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует пестициды, гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Еверест в.г.: гербіциди еверест в.г. замовити гербіциди купити гербіциди ціна гербіциди