Франц, в.р. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Франц, в.р. Гербіцид - Agrobiz.net
123,11 грн. /шт В наличии
Гербіцид Франц пригнічує синтез амінокислот в клітинах рослин, в результаті чого відбувається пригнічення синтезу хлорофілу з наступним відмиранням рослин, в тому числі, їх кореневої системи.Завдяки унікальній рецептурі та сучасної технології виробництва гербіцид Франц швидко проникає в листя та інші зелені частини вегетуючих рослин і розноситься по всіх органах.Однорічні рослини протягом 2-5 діб захворюють хлорозом і гинуть протягом 5-12 діб, а багаторічні рослини гинуть через 14-21 день.
Препарат слід застосовувати при сухій і безвітряної погоди, не пізніше, ніж за 6 годин до випадання опадів. Під час обприскування необхідно не допускати попадання гербіциду на листя культурних рослин, дерев і чагарників. Не застосовувати гербіцид Геліос при температурі повітря нижче 13 ° С і вище 25 ° С.Як гербіцид препарат вноситься однократним обприскуванням активно вегетуючих бур'янів. Норма витрати залежить від виду бур'янів та їх фази розвитку. Обприскування проводять за 12-14 днів до механічних обробок (культивації, дискування, оранки). Дощ протягом 6 годин після обприскування може істотно знизити ефективність дії препарату. Норма витрати робочого розчину залежить від густоти травостою і становить 100-300 л / га. Важливою умовою є повне рівномірне покриття рослин робочим розчином. Порядок приготування робочого розчину препарату:Вода для приготування робочого розчину повинна бути чистою. Велика кількість сторонніх часток, мулу або глини в воді може істотно вплинути на ефективність дії гербіциду. Під час використання жорсткої води рекомендується застосовувати знижені норми концентрації робочого розчину та підвищені дози препарату.Рекомендована концентрація робочого розчину від 1% до 3%.Робочий розчин готують безпосередньо перед проведенням гербіцидної обробки відміряти необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача та наповнити бак водою наполовину, після чого включити мішалку. Потім слід залити в обприскувач необхідну кількість препарату та через 15-20 хвилин долити воду до повного об'єму.Увага! Мішалка повинна бути включеною під час приготування робочого розчину та під час проведення обприскування.
Системний гербіцид суцільної дії для боротьби проти широкого спектра однорічних і багаторічних бур'янів на сільськогосподарських угіддях і землях несільськогосподарського призначення.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Франц, в.р. Гербіцид: в.р. гербіцид, гербіциди, купити франц, франц, ціна франц,